Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor az ex felbukkan. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az ex felbukkan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szooval 2009-be megismertem eletem elso nagy szerelmet, akivel 3,5evig egyutt voltunk. Aztan jott eletem elso nagy csalodasa is, ugyanis elhagyott. Nagyon magam alatt voltam a szakitas utan..fel evig sajnos csak nyugtatoval tudtam ellenni..aztan probaltam magamon erot venni es gondoltam elkezdek ismerkedni..megismertem egy nagyon aranyos es kedves sracot, aki segitett nekem elfelejteni a multam. Ahogy teltek a napok, honapok a srac szerelmet vallott nekem. Nagyon orultem neki mert enis nagyon megkedveltem, csak az volt a baj hogy o kulfoldon elt akkor, igy ritkan is talalkoztunk. Mikor szerelmet vallott megkert hogy koltozzek ki hozza, amibe en bele is mentem. Azota mar hazakoltoztunk es meg most is egyutt elunk..Dee 2-3honapja felbukkant az exem, allandoan irogat, hiv, es olyanokat mond hogy meg mindig szeret meg megbanta hogy szakitott.. neki csak en kellek, varni fog ram amig csak el.. o engem akar elvenni felesegul stb..

szeretem a mostani parom! De sajnos napi szinten megy a veszekedes, az ellentete annak mint mikor megismertem😞 Tudom hogy akkor sem kene foglalkoznom az exemmel, de jol esik hogy figyel ram ha mar a parom nem..Nagyon tanacstalan vagyok, es ugyerzem hogy meg mindig vonzodom az exemhez. 😔


2016. okt. 15. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Növessz gerincet,ha màr exezel,legyen benned annyi,higy dobd,akivel most vagy.pf...forditott esetben te mit stólnál?
2016. okt. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát,mert azt szeretem.
2016. okt. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2016. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

ahogy megláttam a kérdésed, mindjárt az jutott eszembe, hogy "elzavarni". Én ugyan ezen átmentem. Írtad, hogy nagyon fájó volt a szakítás. Meg volt a szakítás oka. Vele ne foglalkozz inkább a pároddal hozd helyre a dolgokat. :)

2016. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!