Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyit számítana a hang?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyit számítana a hang?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal és épp arra terelődött a szó hogy ki mit szeret a másikba.Ő is mondta a hangomat hogy olyan "simogató" hatást vált ki belőle.Ez gondolom olyan a nőknél mint a férfiaknál a haj(legalábbis nálam).


Szóval ha párt kerestek magatoknak akkor fontosnak tartjátok a hangot?


2016. okt. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden sokat számít és minden befolyásol. szaglás, tappintás, hang, látás, az összes érzékszerv befolyádsol-, van akit kicsit, van akit jobban.
2016. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek olyan hangjuk van, hogy az embereknek általában nagyon kellemes, vagy izgató hallgatni őket (lsd. Morgan Freeman, Scarlett Johannson, stb.), de szerintem az esetek többségében fordítva van. Ha tetszik nekem valaki, akkor a hangja automatikusan nagyon fog tetszeni, szexinek fogom találni, pont azért mert az övé. Emlékszem, a páromnak is mondtam a kapcsolatunk elején, hogy milyen szexi hangja van (és úgy is gondoltam), pedig valószínűleg ha ő nem tetszett volna, akkor nem is tudott volna ilyen hatást kiváltani belőlem.
2016. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nàlad ennyit szàmít a haj, akkor miért csodálkozol, hogy nála ennyit számít a hang?
2016. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam igen.

Van olyan macis pasi, akiben tetszett, hogy mély, férfias hangja van.

Még ismerek egy srácot, aki külsőre annyira nem gáz, csak ne szólaljon meg! Olyan vékony, sipítós hangja van, Miki egér szinkronhangja. A beszéd stílusa csak ront a helyzeten.

2016. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!