Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti betegen örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti betegen örülnétek ennek? Vagy nem élveznétek?

Figyelt kérdés
a barátom beteg, meg van fázva... Azt mondta nincs kedve szexelni emiatt. De én nagyon kívánom őt.. Arra gondoltam, hogy felveszek valami szexi fehérneműt és hosszú előjáték után meglovagolom őt..
2016. okt. 15. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Fogalmam sincs,ha nincs kedve azon nem hiszem,hogy a sekszi fehérnemű változtat.De ha csinálsz neki egy teát pl.,vagy arra figyelsz oda szerinte mitől lenne neki jobb a közérzete annak biztos fog örülni.
2016. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem... ha azt mondja, hogy nincs kedve, akkor miért kell erőltetni? Nem igaz, hogy nem tudsz uralkodni magadon, és/vagy neadjisten más elfoglaltságot keresni... Te örülnél, ha taknyod-nyálad egybefolyik, zúg a fejed, minden bajod van, de a párod ezt lesz..rja, mert márpedig ő dugni akar...?
2016. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Elég önző vagy. Inkább törődésre lenne most szüksége...
2016. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blade Bone ***** válasza:
57%
Én örülnék :D egy kis megfázás nem veszi el a kedvem. Persze ha láz is van, vagy komolyabb, akkor nem.
2016. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha neki nincs kedve, akkor azt tiszteletben illene tartani, mint ahogy mi, nők is elvárjuk ezt. Ha beteg, akkor inkább főznél neki egy forró húslevest, vagy egy bögre teát, minthogy meglovagolod.
2016. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Na azt hittem azt fogom olvasni, hogy sütök neki sütit vagy főzök levest, vagy egyéb.

Ha azt mondja nem, mert rosszul van soha nem jutna eszembe hogy még próbálkozzak. Inkább ápolgatnám, szeretgetném, a pasik úgy sem bírják jól a göthöt.

Elég önző hozzáállás, bocsi.

2016. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Őszinte leszek. Ha én beteg vagyok (mint a héten is), annyi erőm sincs, hogy felálljon, sőt, még összébb is húzza magát a farkinca. Biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül is létezik még olyan férfi, akinek tényleg nincs igénye rá ekkor.
2016. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi álszent hímsoviniszta alak van itt. :D Bezzeg amikor a nő nem akarja, neki akkor is kötelessége széttenni a lábát, mert ne legyen már ilyen önző, meg különben mgunják és otthagyják! Hát kérem a nőnek is vannak igényei! Tessék teljesíteni betegen is, ugyanúgy mint a nők terhesen, betegen, gyerekszülés után stb.... Különben is ez csak egy kis megfázás nem a világ vége! Sőt ha ő nem vágyik rá, vagy nem áll fel neki, attól még mondjuk nyugodtan kinyalhatja, úgy ahogy a lányoktól elvárják az orált...
2016. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8, nem azt kéne erősíteni a fejekben, hogy igenis kötelessége, ha már egy nőtől elvárják terhesen, gyermekágyban, betegen, hogy tegye szét a lábát, hanem pont az ellenkezőjét. Senkitől nem kéne, nem volna szabad szexet elvárni, követelni, ha annak nincs kedve.
2016. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remek kérdezo. A parod helyében itt gondolkodnék el a szakitason. Ha ilyen szinten erzeketlen pitsa vagy, mi lesz kesobb?
2016. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!