Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a Norcolut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek a Norcolut kúra után 14 nappal sem jött meg a menzesze?

Figyelt kérdés
5 napig napi 2x2 db-ot kell szedni, ma van a 14. napja, hogy abbahagytam és még nem jött meg. Terhesség kizárva, az orvos 2 hetet mondott, ez meg ma van. :(
2010. ápr. 26. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is állandóan ezt irják, de legtöbbször neki sen jön meg.Csak találgatnak az orvosok, de nem tudják mi miatt van. Minden orvosi lelete rendben van. A mensesét viszont nem tudják rendszerezni. Kiváncsi leszek neked mit fognak mondni.
2010. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt nőgyógyászati műtéted?Nekem műtét után összetapadt a méhszájam és bár menstruáltam,de nem tudott kiürülni.Ez már többször is előfordult velem.
2010. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1et kellett 10napig és a 10.nap után az 5.napon jött meg...de az utolsó szemmel együtt már fog.gátlót kellett bevennem...23N.
2010. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De igen, volt műtétem. Azóta nem jött meg, ezért is adta az orvos. Fogamzásgátlót fogok majd szedni, de ahhoz meg kell jönnie, mert az orvos azt mondta, hogy a mensi első napján kell bevenni. Kezdek aggódni, hogy mi miatt van ez. Egy hete erős görcseim voltak, akkor azt hittem, hogy megjön. Azután mintha elvágták volna a görcsöket, a fájdalmat és eltelt a második hét is így, hogy nem történt semmi. Nem is értem.
2010. ápr. 26. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
09.01-es vagyok!Nekem is így zajlott,egy kicsit puffadtabb,keményebb volt az alhasam a görcsök után.Első alkalommal amikor így jártam,az Én Orvosom rögtön rájött mi a gond és egy újabb kis műtéttél "kitakarított".De másik alaklommal a műtétem után elutazott,másik orvoshoz mentem vissza,akkor agyon vizsgált több orvos is(pedig el is meséltem az előző esetet nekik)de nem találtak semmi bajomat.Akkor kaptam Én is Norcolutot,persze semmi eredmény és végre mikor haza jött az Orvosom akkor műtött meg,de addig már a második menszseszem is lezajlott.Persze lehet,hogy nálad teljesen más a helyzet!
2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 15/F
2010. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem menj vissza a dokihoz, és tőle kérdezz.
2010. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!