Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt más gyakoris párok is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt más gyakoris párok is?

Figyelt kérdés
Mi itt ismerkedtünk meg 4 éve, azóta is együtt vagyunk és esküvőre készülünk. :)

2016. okt. 17. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok,sok boldogságot kívánok nektek!
2016. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó nektek. De úgyis megcsalod majd,ha jön a gyerek...
2016. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a pozitív gondolkodású embereket... a gyerek itt játszik mellettem és nem csalom meg. :)
2016. okt. 17. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért elég tré. Amúgy a kutyának sem kellettetek hogy itt ismerkedtetek meg?

És ha kérdezik hogy hogy ismerkedtetek meg? Ráírtam a Szex kategóriában. Küldött a farkáról/pinájáról képet és egyből beleszerettem... Hahaha vagy hogy?

Összejártunk dugni de nem kellettem másnak így felcsinált(am).

Broáf!

2016. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Haha de paraszt vagy utolsó. :))


Még ha így lett volna sem lett volna belőle különösebb baj. Vannak itt értékes emberek is, mi az, hogy "másnak nem kellettetek"? :)) LOL


Egyébként a sportrovatban ismerkedtünk meg, és nem a farkat küldök típus vagyunk mint te utolsó. :)

2016. okt. 17. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok :)
2016. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom azért akad itt irigy ember bőven :)

Sok boldogságot nektek!


Sosem tudni, hogy kivel hol hoz össze az élet. Részemről sosem keresek társat neten és itt sem akarok keresni, viszont barátokra sokszor leltem. Olyan érdekes és karakteres emberekre, akikkel öröm kapcsolatban lenni :)

2016. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen:) Bár nem rég óta...:))
2016. okt. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!