Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben segitene valaki? Se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben segitene valaki? Se vele se nélküle? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Rövid leszek,bonyolult a kapcsolatunk a férjemmel,13 éve élünk együtt,gyerekünk nics még,tudom hogy ő is szeret és én is nagyon nem tudnánk egymás nélkül élni,se anyagiak,se gyerek,se semmi nem köt össze minket,mind a ketten nagyon féltékeny tipusok vagyunk,a férjem egy éve meg csalt,most én is belekerültem elkeseredettségemben,félrementem. Ugy voltam vele találok mást elhagyom azt hittem már megszokás nem szeretem,de amikor kiderült hogy ő megcsalt szinte szerelmes lettem bele,most ő jár ebben a cipőben,most itt tartunk,lehet ilyen butácska kapcsolat,állandóan bántsuk egymást,mégis halálosan imádjuk egymást,valaki volt már igy,?
2016. okt. 18. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Egészséges ember nem jár így.

Helyre kéne tenni a lelki problémáitokat, mert ez nem szeretet, hanem valami más.

Mondja meg a szakember. Sok sikert!

2016. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltam így, 16 évesen. Aztán benőtt a fejem lágya, és ha egy kapcsolatban nem vagyok boldog, akkor kilépek.

Nekem nem lételemem, hogy szenvedjek.

2016. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
probáltunk szakitani,nem tudjuk egymást elhagyni egyszerűen,lehet valamilyen betegségünk van.
2016. okt. 18. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ezt a "betegséget" ostobaságnak és akaratgyengeségnek hívják. Szenved, de azért élvezi közben.. ha ez neked jó, és nem csináltok gyereket, amit belekeverhettek, addig egészségetekre, tegyétek egymást tönkre, amennyire csak tudjátok. De ha esetleg elmennétek párterápiára vagy próbálnátok kezdeni valamit a pocsék kommunikációtokkal, jobban járnátok mindketten.
2016. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te meg pszichiáterhez kellene, hogy járj, mert láthatóan a komplexusaidat csak itt tudod kiélni sértegetések formájában...
2016. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika utolsó, de nincsenek komplexusaim :) Egész egyszerűen nem érzek fikarcnyi empátiát sem olyan idiótákkal szemben, akik tudatosan teszik tönkre magukat és másokat, csak mert egybites ösztönlények, akik képtelenek uralkodni magukon és az érzéseiken, akkor sem, amikor pontosan tudják, ez mivel jár.
2016. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szenteld a napjaidat a munkadnak,abban ki tudsz teljesedni ahogy en temetkezz bele.
2016. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!