Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsen fel a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsen fel a lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Találkoztunk, jó volt, de nem történt semmi. Azóta nem beszéltünk.

Arra gondoltam egy hosszabb üzenetet küldenék neki, amit már meg is fogalmaztam.


Aki kéri annak elküldöm priviben véleményezésre.


Mindkettem 26 vagyunk.


2016. okt. 18. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Így látatlanban azt mondanám, felejtsd el, ne keresd többet, nem jársz jól.

De ha nem így látod, küldd el nekem privátben.

2016. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Küldd el nekem, hadd lássam. Amúgy mondok egy jó tanácsot előre: ne lelkizd túl a dolgot egy tali után, mert behúzza a féket a lány, még ha tetszel is neki. Na küldd, pihenésképp elolvasom.
2016. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldj neki üzenetet, de inkább rövidebbet, mint hosszabbat. Kérdezd meg, mi újság vele? Hogy van? Van-e kedve újabb találkozóhoz, mert te jól érezted magad vele. Ha van esélyed, érdekled, akkor reagál majd. Ha nem reagál, nem akar újabb találkozót, felejtsd el.
2016. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt a randi? Szerintem sem érdemes túl sokat lelkizni a dolgon, meg marhára átgondolt és retorikailag megszerkesztett üzeneteket küldözgetni. Legjobb lenne felhívni, ha megvan a száma, és akkor a hangjából is le tudsz szűrni dolgokat a jövőre nézve. Ha örül, vagy épp ellenkezőleg, akkor az jelzésértékű lehet. Az írkálással nagyon meg lehet szívni. Tapasztalat. Írásban sokkal könnyebb ügyeskedni, érdeklődést fenntartani vész esetére, stb.
2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alig pár napja volt a randi.
2016. okt. 18. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Válasz ment.
2016. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekem is?
2016. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne kámpicsorodj el, lehet, hogy csak arra vár, hogy te jelentkezz. Szerintem ne írj terjengős levelet, vallomást meg végképp ne, inkább hívd fel, hogy megbeszéljetek egy újabb találkozót.
2016. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizárt. Akkor felvenné a telefont.
2016. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekem is? :)
2016. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!