Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típus tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típus tetszik nektek jobban, fiúk? A zárkózottabb lányok vagy a nyitottabbak?

Figyelt kérdés

Miért? :)

Kort írjatok!


2016. okt. 20. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Én mindkettőnek örülnék :)
2016. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Melyiknek jobban? ;)
2016. okt. 20. 20:25
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

Nekem a zárkózottak, egyrészt alapvetően én sem vagyok egy nyitott, mindenkivel haverkodós személyiség, vagy egy kapcsolatban is jobban passzolnánk egymáshoz. Másrészt meg az ilyen lányok oylan aranyosak tudnak lenni, főleg, amikor zavarba jönnek, és csak szemérmeskednek. :)

20/F

2016. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Most lehet demagóg leszek, de a kettő közötti. Legyen kicsit nyitott, lehessen vele viccelődni, kommunikálni, de ne legyen ilyen nagyvilági fesztiválról fesztiválra járó, és 3500 közeli ismerőssel bíró nagyvilági lány. 23/F
2016. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyvilági :D hehe

Értem, mire gondolsz.

2016. okt. 20. 20:26
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Az alamuszi nyuszik, akik mások előtt szende szűzek, otthon kettesben meg vadmacskák. :D A játékos nőket szeretem, akikkel nevetés csomó minden, de akikkel mélységes gondolatokat is megoszthatunk egymással, akinek fel merem tárni a lelkemet és persze ő is nekem. Szóval kissé zárkózottabbakat [külvilág felé legyen az]. 28F
2016. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kicsit értelmetlen lett, bocsi :D

De akkor jó, hogy leesett. Szóval a lényege az akart lenni, hogy nem szeretem ezeket a nagyon villogós, felvágós lányokat. Persze, jól néznek ki, meg egyszer igen, de párkapcsolatra el nem tudnám őket képzelni. :)

2016. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem mindegy nektek? Úgyis kikosarazzátok ti lányok azt, akibe akár egy csepp emberiesség szotúlt.
2016. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem egészen így van. Nemrég kezdtem újra gyakorizni és nagyon szomorú ez az általánosítás. :/ régebben nem voltak a felhasználók ennyire pesszmisták.

Nekem vannak igényeim és nem adok nagyon lejjebb. Legyen kívül-belül megfelelő számomra. Ha az egyik feltétel nem teljesül, lőttek az egésznek. Számomra nem elég csak egy rendes belső, nem vonzó külsővel. A vonzó külső és rohadó belső még rosszabb. Válogatós vagyok sajnos/nem sajnos. De úgy gondolom, mindenkinek legyenek olyan elvárásai, amit ő maga is nyújtani tud.

18

2016. okt. 20. 20:34
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
ÉS kedves kérdező, csak kíváncsiságból, neked melyik jobb? A zárkózottabb, vagy a nyitottabb férfi? :)
2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!