Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használhatom már ezt a kategór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használhatom már ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és velem egykorú, de általában egy két évvel idősebb srácokkal szoktam ismerkedni, közelebbi viszonyba kerülni, és van hogy kiirnék egy kérdést, és mindig a tini kategóriát használom, de ott már mindenki olyan éretlen, meg a szexről sem beszélnék nyiltan egy olyan topicon, amit 12-13 évesek is olvasnak. De itt meg lehurrognak, hogy 18 évesen még a tini kategóriában a helyem. Mikor válthatok már?
2016. okt. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt mimdenkit, mindenért lehurrognak.. :D Írd ki nyugodtan, biztos kapsz pár normális választ is !
2016. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Ne ijedj meg...Ez a szekció itt,már csak ilyen...Látod,én 47 éves vagyok,23 éve boldog házas,4 gyerekem van,házasulásom előtt annyi nőm volt,mint homokszem a sivatagban,szóval ha van itt valaki,aki ért valóban a nőkhöz,meg van bőséges tapasztalata nőügyek terén,és ért a párkapcsolatokhoz is,hát akkor az alighanem én vagyok itt...Ennek ellenére állandóan leszavaznak olyanok tucatjai,akik életükben két szót nem váltottak még nővel,még 30 évesen is anyucival élnek boldog szüzességben,srb,stb,de azért állandóan itt hörögnek,hogy ez a "Titusztitusz" mekkora egy idióta,meg mekkora hülyeségeket ír állandóan...Szóval ez itt EGY ILYEN TÁRSASÁG...Ne is foglalkozz velük,csak nyugodtan írjál ide bármit,akármilyen kérdést ha egyszer ide szeretnéd írni...
2016. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt is mindenki éretlen.
2016. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálam ez abszolút kérdés függő. 24-28 évesek is írnak ki olyan kérdéseket, hogy az ember azt hiszi éretlen kamaszok, és 16 évesek is írnak olyan dolgokat ide, hogy az embernek a szíve megáll.


Szóval életkor alapján már nem mindig lehet itt szelektálni. Írd ki, az kiderül, hogy ide tartozik-e.

2016. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan 20-30-40 évesek, akinek nem való ez a kategória. Főleg a siránkozó férfiakra gondolok. Úgy viselkednek, mint a gyerekek. Nem a kortól függ, hanem az értelmi szinttől.
2016. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!