Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a vállalkozó pasik, akik mindig üzletelnek valamivel?

Figyelt kérdés

Tehát mindig azzal foglalkoznak amiben pénz van?


Én jelenleg ingatlanokat (garázs, parkolóhely, kis lakások) veszek olcsón és adom el drágábban. Illetve vannak amik ki vannak adva folyamatosan. Mellette hozok be külföldről autókat is eladásra. Mindezt legálisan, adózva.


Többen azt mondták ez nem munka, vagy tisztességtelen és keressek normális állást magamnak.

Ti, hogy látjátok ezt?


2016. okt. 21. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
És ki az a hülye aki drágábban megveszi?
2016. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de a sikert (illetve annak látszatát) díjazzák az emberek, nem csak a nők.
2016. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdekel különösebben, miből él a másik. De elég ostobák lehetnek, akik szerint normális állást kéne keresned, ha ebből megélsz rendesen, gondolom irigyek, hogy nem kell egész nap egy főnök utasításai szerint robotolnod :)
2016. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Magyarul most vissza akarod tölünk igazolni a sikeredet?

Nem tudhatjuk kinek jön be de engem nő létemre konkrétan hidegen hagy a munkad, nekem az ember jelleme es kisugázása a mérvadó.

2016. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Én is pénzügyes vagyok üzleti vonalban mozgok,de egyet már tanulmányaim első évében megfogadtam soha nem jönnék össze ilyen férfival akinek bármi köze van a pénzügyi szektorhoz. Több okom is van rá, (egyébként megjegyzem minden tanulmány szerint ebben a szektorban a leghűtlenebbek az emberek) ,de a legfőbb a mentalitásuk, sokkal sunyibbak az átlag embernél. Teljesen máshogy gondolkoznak és az üzleti életben megnyilvánuló mentalitásukból kiindulva azt hiszem tökéletes hazudozók és tudják "mi(t) kell a nőnek (hazudni)".

Nyilván ne értsetek félre ,ha ne adj megismernék valakit és kiderülne sokára nem emiatt utasítanám el, de tudatosan kerülöm őket.

2016. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Mivel manapság egyenes arányban mérik a nők az anyagi helyzetével az embert így biztos "menőbb" leszel náluk.


Egyébként a te dolgod ha ilyennel foglalkozol. Én nem találok kivetnivalót benne.

2016. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát a fene megette azt a nőt, akinek ez imponál!
2016. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is vállalkozó vagyok...és én se jönék össze olyan emberel akki csak a munkanak él néha tugy es kell is egy kis lazítás
2016. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nem lenne bajom ezzel... Sőt. Pont autó csere előtt vagyok egy Renault megane 3 ajtós csapotthátú fehér vagy fekete rendel 😂😂😉 csaaaak vicceltem, vagy mégsem...
2016. okt. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mondd, vagy kinek mi tetszene. Legális munkát végzel és kész. Ennyi. Akinek az tetszene, hogy egy hivatalban vagy irodában ücsörögj egész nap azokat hajtsd el a fenébe. Ha a párod szeret akkor nem ezt fogja nézni úgy sem. Nekem szimpatikus egyébként ha valaki mer kockázatot vállalni, szellemileg friss, aktív és önálló. Az előbbi tulajdonságok pedig a sikeres emberek ismérvei.
2016. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!