Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rejteget a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rejteget a barátnőm előlem egyes "kihívó" ruhadarabokat, cipőt? Miért nem vette fel őket 3 év alatt soha?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Es ezt mi melyik varazsgombunkbol nezzuk ki?
2016. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Titusztitusz ***** válasza:
A kérdésre a választ NEKÜNK KÉNE TUDNUNK,itt? Szerintem inkább a barátnődnek tedd fel ezt a kérdést...Többre mész vele...
2016. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
talán mert nem neked vette azokat.
2016. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja bocs. Természetesen már megkérdeztem tőle többször is de csak hárít. Azt mondja nem állna jó neki ami kamu mer tökéletes alakja van.

Már mondtam neki h nekem amúgy bejön ha egy csaj dögösen öltözködik de ha őt zavarja akkor vegye fel csak itthon, legalább egyszer hadd nézzem meg, nekem mindegy...


Igazából azt nem értem minek vette meg őket ha a szekrényben vannak csak? Miniszoknya, bőr nadrág ilyen extramagas tűsarkú cipők meg ilyesmik vannak neki.

2016. okt. 22. 19:59
 5/14 anonim válasza:
Talán prosti...azért
2016. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: vicces, de nekem is ez volt az első gondolatom... de csak nem :D
2016. okt. 22. 20:04
 7/14 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Így akkor már más a dolog...A barátnőd esetében minden jel szerint az áll fenn,hogy SZERETNE NŐIESEN ÖLTÖZNI,szeretné magát a dögös holmikban "igazi nőnek",érezni,csak nincs hozzá bátorsága meg önbizalma,hogy EZEKBEN A HOLMIKBAN MUTATKOZZON...A jelek szerint még előtted is pironkodik akkor...
2016. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jó alakja van, még nem biztos, hogy jól is áll rajta ruha. Én is vékony vagyok, mégis egy ujjatlan felsőbe úgy nézek ki, mint vmi idióta, mert nem áll jól. NEm ilyen egyszerű ez, mint ahogy te azt gondolod
2016. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os: ez tiszta sor, de akkor minek vette meg? Sose veszek meg olyat ami nem áll jól...


5: igen lehet h előttem pironkodik, nemtom.. az zavar h mellettem igazán nem kéne..

2016. okt. 22. 21:06
 10/14 A kérdező kommentje:
szóval az utolsó kommentet 8-asnak és 7-esnek címeztem, csak elírtám, wázz, miért nincs ezen az oldalon vmi válasz funkció v ilyesmi...
2016. okt. 22. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!