Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Foglalt vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Foglalt vagyok.

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy egy közelünkben lakó csaj néz("úgy"). 10 évvel fiatalabb kb 25-30 lehet. Ebben önmagában nincs semmi különös, de én házas vagyok, két gyerekkel. Ezt neki is tudnia kellene. Ráadásul jól néz ki, szóval bármikor talál magának pasit.
2016. okt. 25. 12:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
És?
2016. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Csak elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy milyen lenne megdugni, ha már kitetted a kérdést
2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsd fel zaklatásért...
2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
inkább te mit akarsz, hogy ennyire foglalkoztatni kezdett...
2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mi és? neked nem fura, hogy egy házas pasival "kezd", aki ráadásul szinte a szomszédja? Nekem elég fura, de lehet manapság már alap.
2016. okt. 25. 12:33
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ szeretnél ide? Most örlődsz mert meg akarod szerezni, de mellé ott van az, hogy nem akarsz bajt belőle. Ha rámhallgatsz, én mindig tartom magam ahhoz, hogy a lakás/munkahely körüli 1 kilométeres távolság "danger zone", azon belül nem csajozok, mert marha nagy a lebukás veszélye. Gondolj bele, hogy mivan, ha összefuttok a csajjal, miközben a feleségeddel sétálsz ...vagy egyszeűen csak elmondja a kiscsaj a feleségednek a dolgot, mert szerelmes lesz beléd. Sose bízz a szerelmes/bosszúszomjas nőben. Érd be annyival, hogy növeli az egódat, hogy tetszel neki.
2016. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Te nem inkább a feleség vagy,aki kiakad, mert egy nő ránézett a pasijára?

Ez számít kezdésnek?

2016. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi van! Rohadt nagy álszent vagy.

Gyáva vagy megcsalni a feleséged, mert félsz a következményektől, de ha tudnád, hogy nem derül ki, gondolkodás nélkül félrekúrnál, hiszen olyan szinten foglalkoztat a dolog, hogy délben is ez foglalkoztat munkaidőben és róla írsz ki kérdést.

Nagyon sajnálom a feleséged. Remélem, neked olyan férjem lesz egyszer, aki nem félredug, ha ellaposodott a kapcsolat, hanem szeretné megjavítani felem, ami tönkre ment, vagy tisztességgel elvális, mielőtt más nők után kezd el ácsingózni.


22/L

2016. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
4, Igen, a tegnapi "nézése" már elég konkrét volt, ezért nekem is átszaladt a fejemben pár dolog, de ez túl kockázatos lenne, mint ahogy a 6-os is írja.
2016. okt. 25. 12:39
 10/32 A kérdező kommentje:

8, Köszi, de eddig nem dugtam félre. lett volna rá alkalmam hidd el elég sok.

Ettől még van igazság abban(is) amit írsz.

2016. okt. 25. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!