Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan, hogy azért nem jöttetek össze valakivel, mert az illető nagyon kövér volt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, nagyon kedves, jókat lehet beszélgetni és komoly kapcsolatot szeretne tőlem, de az a problémám vele, hogy külsőleg egyáltalán nem tetszik mert kb 130 kg. Mondta, hogy most elkezdett fogyókúrázni. Nagyon örültem, mondtam neki ha normális súlya lesz (100 kg), akkor részemről semmi akadálya a kapcsolatnak. Ezen megsértődött, már nem is beszél velem.

Tudom, hogy ez felszínesnek hangzik, régebben én is küzdöttem túlsúllyal, de sikerült lefogynom és azóta is nagyon odafigyelek arra mit eszek. Sokszor mondta, hogy mennyire csinos és sovány vagyok (55 kg). Úgy gondolom hogy ha neki is a soványabb tetszik, talán én is elvárhatom, hogy a partnerem normálisan nézzen ki. 24/N


2016. okt. 26. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Persze. En is 55 kg vagyok es a 65-70 kg-os sracok tetszenek.
2016. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

igen.

Bizonytalan voltam az elején, hogy akarom e, mert amúgy rendes, ki is néz valahogy, okos, és stb; de az első átölelésnél, amikor megéreztem, hogy egy hóember nagyságot próbálnék ölelgetni, minden esélye elszállt.

2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
érdekes, de a túlontúl gyűrósakban sem bírom ezt amúgy, ott meg mintha egy kőkemény robotot ölelgetnék. néha elgondolodom érzi e hogy átölelem, ha egy ütést se hatná meg..:D
2016. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen volt.
2016. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
He, hasonlóba' vagyok én is, csak nekem még garantált jutalom sincs, ha sikerül végigszenvedni x hónapot az utolsó élvzeteme nélkül... Sajna.
2016. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most nagyon szomorú vagyok, mert tényleg nem akartam megbántani, de jelenleg ahogy kinéz egyáltalán nem találom vonzónak. Így pedig nem tudok belemenni egy párkapcsolatba, hogy szexuálisan nem vonzódom a másikhoz. Biztos vagyok benne, ha kicsit lefogyna (100 kg-osan se lenne éppen sovány, de ezt a súlyt reálisnak gondolom), akkor úgy is bejönne, mert emberileg nagyon szeretem, bírom a stílusát és szerettem vele beszélgetni. Sehogyse jó, hogy ennyire túlsúlyos, egészségügyi szempontból sem, sajnálom hogy ezt nem látja be, hanem támadásnak veszi ha valaki szóváteszi ezt. :(
2016. okt. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!