Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy nem zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem zavarja a duciságom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összejöttem egy magas, vékony férfivel.

Én alacsony és elég duci vagyok (160 centi, 60-62 kiló lehetek).

Iszonyatosan kellemetlen a helyzetem, mert levetkőzni se vetkőztem előtte, annyira szégyenlem a túlsúlyom előtte.

Ő bizonygatja, hogy tökéletes vagyok számára, de nem tudom elhinni.


52 kilóról kaptam össze magamat egy Dél-amerikai nyaralás és egy komoly sportsérülés kombinációja végett.


2016. okt. 27. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha tovàbbra is így viselkedsz, meg fogja unni ès elveszíted. Azért van egy hatàr. Az egy dolog hogy nincs önbizalmad, de ez az egèsz értelmezhető úgy, hogy a pasidban nem bízol meg. Ha pedig ez a helyzet, akkor minek vagy vele együtt??


Ha zavarnà a plusz súly akkor nem jött volna össze veled. Bàr a leírtak alapjàn nem lehetsz valami nagydarab. Ne csinàld ezt...

Nem minden pasi van oda a vékony lànyokért. Az én férjem sem... Bàr én életmódot vàltottam egy ideje, és aprànként el is kezdtem fogyni, mert jobb az egészségnek ha nem cipelek annyi zsírt.

2016. okt. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem letezik. Belelatunk a baratod fejebe, es pontosan tudjuk, hogy valojaban azt gondolja, hogy undoritoan ocsmany vagy. Parancsolj, ezt akartad olvasni, nem? Ha meg nem tetszik valami, akkor tegyel ellene, de addig felesleges masok eletet keseriteni ezzel az allando szegyenlosseges nyavalygassal, mert abbol elobb-utobb biztos elege lesz, mig a ducisagbol nem nagyon.
2016. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előző munkahelyemen volt egy muki, aki mindig a kövér nőkről áradozott. Nem azokról, akiken volt egy kis felesleg, hanem a tényleg kövérekről. A felesége is elég nagydarab volt, meg a barátnője is.

Mindenféle ember van és mindenkinek más tetszik.

2016. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte leszek veled kérdező, ha egy férfi azt mondja hogy úgy szeret ahogy vagy, azt akkor úgy is gondolja. Barátnőm is panaszkodik, hogy "dagadt" (megsúgom 164 cm és 64-67 kg között szokott ingadozni a testtömege). Én próbálom meggyőzni, hogy nem az és ő gyönyörű számomra. Már lassan kezdi elfogadni :) Persze dolgozok azon, hogy jobban nézzen ki, egészségesebb legyen, és ő is elégedett legyen magával.

A tanácsom az lenne kérdező, hogy fogadd el amit a párod mond és legyetek boldogok! :)


24/F

2016. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

*dolgozik azon


Ez a hülye autojavító XD


24/F

2016. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az én párom is magas vékony alkat ...

és imádja a kerekségem és azt h kicsi vagyok :)


am érdekes h pont ezek a pasik kattanak rám mindig

magad 180cm+ és a nagyon vékonyak (akik genetikailag ilyenek)

2016. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért parázol? :) Ha nem tetszenél neki úgy, ahogy vagy, nem jött volna össze veled. Csak lazán!


Én jó súlyban voltam, amikor összejöttünk párommal, a 169 centimhez 68-70 kiló voltam. Egy hónap után már pucéran kávéztunk reggelente és tök király volt. Vetkőzz!

2016. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a volt élettársam addig cseszegetett a túlsúlyommal 50-55 kiló voltam, hogy a végére majdnem kórházba kerültem a koplalástól.

A két fiú között volt pár futó kapcsolatom, ezeknél sose volt gondom a testemmel, persze csak azzal aki a párjává választott.

2016. okt. 27. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:

A férfiak nem jótékonysávi intézmények, erre gondolj :) Ha nem tetszenél neki, esze ágában sem lett volna veled összejönni, hidd el. Neki te kellesz. Ne keserítsd meg a kapcsolatot a gátlásaiddal, fogadd el, hogy valamiért annyira jó vagy, hogy téged akar :)

Én is nagyon sokáig olyan cipőben jártam, mint te (csak én 168 cm-hez 90 kg vagyok, szóval sokkal durváb...), de amikor a párom büszkén fölvállal a családha, a barátai előtt és a facebookon, akkor egyszerűen el kellett fogadnom, hogy tényleg nem zavarja amilyen vagyok, hanem szeret, mert minden tettéből ezt érzem.

2016. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te duci.

Nyugi ő így szeret Téged ahogy vagy. :)

2016. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!