Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek sok 92 kiló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek sok 92 kiló?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 10:13
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Pont nemrég töltöttem iq-tesztet, 125 lett, ami átlag feletti. Mi kell még? :)
2016. okt. 27. 22:14
 42/60 A kérdező kommentje:
Egyébkét elfogadom, ha valakinek ez sok, de nem csak ennyiről van szó, csak el kell elvasni egyes kommenteket, csupa támadás, a tied is.
2016. okt. 27. 22:17
 43/60 A kérdező kommentje:
*olvasni
2016. okt. 27. 22:20
 44/60 anonim ***** válasza:
Ahaha, netes majomkodás nem számít IQ-tesztnek. Az csak azért van, hogy a hozzád hasonló iq-betyárok lefoglalják magukat valamivel.
2016. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem netes teszt volt. :D
2016. okt. 28. 08:42
 46/60 anonim ***** válasza:
Senki nem provokált, olvasd már vissza. Beszóltál az első oldalon egy gyereknek ,h "ő csak szeretne olyan alakot" (mint amilyen neked van) holott fingod nincs róla ,h hogy néz ki. Elmondta még ,h 50 kilóval csinált ezt meg azt erre rögtön rákontráztál ,h hát neked az rettentő kevés...basszus nem is azt mondta ,h erősebb vagy te nem tudod annyival csinálni. Aztán valaki felajánlotta ,h megnéz képen és mondd neked egy véleményt, ez se tetszett. Utána meg jössz az átlag feletti IQ-val ami baromira nem látszik a kommunikációdból. Te elégedett vagy a testeddel ez elég hamar lejött amúgy is lányokat kérdeztél tényleg nem értem miért kontrázol rá minden férfi hozzászólásra valami baromsággal.
2016. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

én voltam az, aki felajánlotta hogy ha küldesz képet, akkor megmondom hogy sok-e vagy sem a testtömeged.

Most nem értem mi bajod van? Miért ne tudna egy ismeretlen ember, objektív véleményt mondani a testfelépítésedről? Önmagában a kg és a magasság sok mindent nem árul el. Ha ez tiszta izom akkor tök jó, de ha inkább zsír akkor gáz, ilyen egyszerű. Ha te tudod magadról hogy jó testű vagy, akkor minek érdekel az hogy más mit gondol a testedről?

Nem értelek, komolyan...

2016. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

#46

A "brutális" önmagához hasonlítgatott, erre írtam, hogy csak szeretne olyan lenni, mint én.

A másik meg az 50 kilós teljesítményét hozta fel nekem példaként a férfiasságra, ezzel próbálva támadni engem, miközben számomra az a teljesítmény vicc.

Meg vagyok magammal elégedve, a kérdést kíváncsiságból tettem fel.

2016. okt. 28. 15:51
 49/60 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon-nagyon buta és arrogáns vagy. És a kettő együtt a legrosszabb párosítás. Legalább az egyik ne így lenne.. Mittudomén, a 125-ös iq-dat mondjuk használhatnád, mindjárt nem lennél ilyen suttyó..
2016. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Használom, lehet azért sok neked, amit írok. :)
2016. okt. 28. 19:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!