Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit nagyon szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit nagyon szívesen kipróbálnál, már csak a megfelelő emberre vársz, hogy kipróbálhasd vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Szipuzás, csak sajnos Alfonz már leszokott.
2016. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
lehet, hogy most valami jobbat csinál helyette :)
2016. okt. 27. 15:21
 3/21 anonim ***** válasza:
Én barátommal sok hülyeséget megcsináltam már. :D ő elég nyitott bármire.
2016. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt a csajt várom, aki kerékagyig sárba süllyedt kocsimat, lazán kitolja hajnali 2 órakor, pecázás után.
2016. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4, együtt akarod kipróbálni, vagy azt, hogy ő egyedül megcsinálja neked?
2016. okt. 27. 15:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyszer megtalàltam de nem ő volt a megfelelő de pl.kiprobàltam felcsatolhatossal, meg ezermester szoval felcsillant a szeme és mondta épit szexmasinàt.de vele szexen kivül màsba nem passzoltunk.privàtokat nem kérek
2016. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Végiggondoltam a kérdést, és arra jutottam, hogy nem volt ilyesmi, mielőtt megismertem volna a párom. Amit akartam, azt mindent kipróbáltam egyedül is, nem tettem mástól függővé. Az egyetlen, amit jelenleg szeretnék "kipróbálni" az a hosszú távon is jól működő párkapcsolat, mert ehhez valóban kell a megfelelő ember.

Olyan dolgok vannak azonban, amikre a párom vezetett rá, új hobbijaim lettek általa és neki is általam. De külön is kipróbálunk új tevékenységeket. Nem két félemberként kötöttük össze az életünket, hanem két teljes emberként, akik nem függenek mástól.

2016. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na ne már, egyedül toljon ki. Nem gondolod, hogy kiszállok nagy sárba.
2016. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalás és családalapítás :) Mondjuk, a megfelelő ember megvan már hozzá, csak az időt várjuk, hogy végre ez megvalósulhasson (anyagilag, leginkább).


Illetve nem _nagyon_ szívesen, de azért kipróbálnám pl az anális szexet, csak úgy kíváncsiságból, de itt sem arról van szó, hogy várom a megfelelő embert, mert alapvetően bizalmi és úgy minden egyéb szinten a párom lenne ebben a legmegfelelőbb- leszámítva a leglényegibb anatómiát, ami úgy különben nagyon jó és kellemes, de análisan azt hiszem, már elég komoly problémát okozna :D

2016. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
pedig az élet a sárban zajlik :)
2016. okt. 27. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!