Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Aki 19-20 évesen hosszútávra tervez, az igazit keresi, komoly kapcsolatban szeretné elveszíteni. A huszas évei vége felé pedig meg szeretne állapodni, családot szeretne alapítani.

2016. okt. 28. 01:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Een :D
2016. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Ja...még van szabadon néhány egyed....bár elég ritka kihalófélbe lévő fajta.
2016. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon ritkák, de ez miért nívó? Változtak az emberek, miért nem lehet ezt elfogadni? (a többségi férfiak, inkább kamuznak, írom ezt férfiként).

Aki még hosszabb távra tervez, ő már jóval elmúlt 20 éves.

2016. okt. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy sokan írják, mondják, talán így is érzik!

De a mai világ meg változtatja az embert, ha tetszik - ha nem !?

Lehet; kapcsolatot kezdeni, tervezni, akár együtt elveszteni, ha Eljött az ideje. De ilyen korban, a gyerek vállalás borzasztó rizikó.

Ha egy nap benyögi, hogy " élni akar, tombolni, vadászni, stb.. " és ott hagy a gyerekkel, mihez kezdesz ?

Vagy pl aki komolyabban gondolkodik ( általában! ) huszon pár évesen, még sulizik, és otthon lakik, nincs önálló keresete. Hogyan oldjátok meg!

Ez nem olyan világ mint régen volt sajnos. A napokban írtam is ki erről kérdést.. ! :D

2016. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egész életemben azzal a gondolattal nőttem fel, hogy nem akarok millió lányt az életemben, találjak egy jót és szép minden. Ez a felfogásom 14 éves korom óta élt. Egyértelműen egy "tökéletes" család volt a cél akikkel foglalkozhatok, szeretnek és viszont szerethetem őket. Mi lett? Semmi, felébredtem, most 24 vagyok és már egyáltalán nem érdekel senki, hogy mi lesz. Nagyon nehéz erre vevőt találni a mai világunkban. Sajnos vagy nem sajnos, mindenki követi vakon a divatot a menőt, a maradiak mint én pedig csak isszák a levét.
2016. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Vannak csak nem kellendőek a piacon plussz amit a 5 írt
2016. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Létezik, pont így terveztem annak idején. Csak azóta 33 lettem. Alkalmas nőt nem találtam még. Mármint akivel komolyabbat is el tudnék képzelni.


33F

2016. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Pontosan így vagyok, de már 27 vagyok. Így egyre nehezebb megvalósítani.
2016. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

#4

20-as évei vége felé akar megállapodni, azt írta a kérdező.

Addigra meg lesz munkája az illetőnek, 27-28 évesen már nem otthon él :D

2016. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

Igen.

Én is e halmazba tartozok.

Bar én már most megakarnék állapodni, de még rendszerbeli helyzetem miatt nem akarok gyereket, viszont már évek óta vágyok arra is.

20f

2016. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!