Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha fontosnak tartom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha fontosnak tartom, hogy a páromban is meglegyenek azok a tulajdonságok, amik a családom férfi tagjaiban?

Figyelt kérdés

Elég nagy és összetartó családom van. A fiúkra jellemző, hogy nagyon határozott sőt olykor makacs természetűek igen szerteágazó érdeklődéssel. Sokszor kíméletlen humorral vagyis annak aki nincs hozzászokva vagy nem veszi a poént. A leghatározottabb (szerintem) az apám, aki amolyan mindent meg tudok oldani típus, határozott, mindenről megvan a véleménye sőt tudása is, de elfogadja azt is, ha más többet tud, de mindig arra törekszik hogy mindezt ő is tudja, emellett nagyon család centrikus. Általában ha valakinek valamilyen baja van hozzáfordul tanácsért.

A lányok esetében szintén elmondható, hogy általában tudják, hogy mit akarnak, határozottak. Mindebből csak azt szeretném kihozni, hogy ilyen családi minta van előttem, ezek a tulajdonságok, amik követendőek számomra. A probléma csak ott van hogy általában olyanokkal találkozom, akikben nem igazán vannak benne ezek a tulajdonságok. Kicsit attól is félek, hogy ha netán mégis összejövök valakivel, akkor nem tud beilleszkedni ebbe a körbe, az biztos, hogy nincs könnyű dolga. Ezért zömében el sem jutok oda, mert ha úgy érzem, hogy nem tud "megfelelni" ennek a mintának akkor továbblépek.


2010. ápr. 27. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerem a problémát. Ha nagyobb a szerszáma mint a családod férfi tagjainak, az első közös zuhanyzás után nem fognak viccelni vele. HA kisebb, jobb ha most szakítotok.
2010. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj... Papíron ez a normális, hogy egy lány a látott mintát igyekszik követni... Ha azt látod, akkor ehhez hasonlót (vagy olyat) keresel...
2010. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond, csak az a baj, hogy nem nagyon találok vagy találtam eddig olyat, aki mindennek "megfelelt" volna. Viszont kihasználni sem szeretném az illetőt és hitegetni, ha tudom, hogy enélkül nem fog működni a dolog.
2010. ápr. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!