Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebbol valami? En mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol valami? En mar elvesztettem a fonalat.

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel neten ismerkedtem meg nehany honapja.Azota is napi szinten beszelgetunk fbon es sms-ken keresztul is.Tobbszor talalkozgattunk is mar,de csak baratkozas celjabol.Jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban en oszinten siman tobbet is eltudnek kepzelni a kettonk dolgabol es orulnek is neki ha "magasabb szintre lepne a kapcsolatunk" viszont nem igazan tudom eldonteni,hogy o hogy is van ezzel.

Szuleinel is jartam mar akik azota is kerdezgetik ot felolem,de elmondasa szerint csak nagyon komoly baratjakent emlitett.

Az a baj,hogy en olyan tipus vagyok,hogy ha valaki ilyen napi szinten reszt vesz az eletemben nem tudok tovabb nyitott lenni masokra tekintettel akik erdeklodnenek felem komolyabban is. Nem addig mig nem tudom,hova tenni kettonk helyzetet.


Tehat reszben fiukhoz szol a kerdesem,hogy ti tartanatok-e csak ugy a kapcsolatot egy lannyal semmi mas cel nelkul.Tennetek-e neki (talan) viccbol szexualis utalasokat,de kozbe "jatszva" a friendzone-t anelkul,hogy mast is szeretnetek baratsagon kivul?

Elore is koszonom a valaszokat!


2016. okt. 31. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is! Csak én még nem találkoztam a srác szüleivel.. Szóval bocsi, hogy válaszolni nem tudok semmit de kíváncsi vagyok mit fognak mondani mások.
2016. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem lustak vegigolvasni.:))

Amugy szoritok neked kedves elso,ha nekem nem is de neked hatha bejon az elet majd.:D

2016. okt. 31. 19:37
 3/4 indes válasza:
Nos ez egyénfüggő, lehet így bánik a barátaival, akik nők, de valójában miért is nem kérdezed meg? Vezesd rá hogy többet akarsz, de csak óvatosan :)
2016. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probaltam mar de nem reagalt ra,vagy tobb esetben elviccelte a helyzetet.Az is lehet,hogy en vezettem fel rosszul bar nem hinnem.Lehet egyszeruen o csak baratsagot lat az egesz koztunk folyo dologban mert ugy velem ha tobbet akarna akkor mar lepett volna komolyabban ez ugyben..
2016. okt. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!