Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elöregedett az egyik kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöregedett az egyik kedvem boxeremben a gumi és most rájöttem, hogy olyan nőre vágyom, aki kitudja cserélni azt újra. Vannak még ilyen nők?

Figyelt kérdés
:D

2016. nov. 1. 17:40
1 2 3 4
 1/31 RRR ***** válasza:
100%
halpakker dodóné a 90 éves matróna a 10ik-ről:XD!
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
én ki tudom, de van párom
2016. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A nagyim ki tudja cserélni.
2016. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A fehérneműt amúgyis cserélni kell 2-3 évente. Kidobom neked szívesen.
2016. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszéld meg!
2016. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a tegnapi nokedliszaggatós, erdőben sétálós?:)
2016. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Apám mérnök, munkabiztonsági szakértő, és gond nélkül felaljaz egy nadrágot, te meg egy gatyagumit nem tudsz kicserélni?

Na jó, segítek: [link]

2016. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom boldogtalanságra vagyok ítélve :(


Bár hármas nagyija lehet szabad...

2016. nov. 1. 18:29
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Durva amúgy hogy olyan dolgokat nem tudnak már megcsinálni a nők amik régen tök alap dolgok voltak. A legszomorúbb hogy nem is érdekli őket meg élből elutasítják hogy ők ugyan nem csinálnak ilyesmit :(

Viszont az elvárások az egekben. Nyilván ez nem mindenkire igaz, és nem csak nőkre. De ha megnézzük a férfiak még nagyon sokan mai napig is nekiállnak autót szerelni, csapot szerelni, lakást felújítani, sorolhatnám.

2016. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A csapot én is örömmel megszerelem, de igen, ha én meg tudom tenni, hogy nem agyon használt fehérnemûben flangálok, akkor ezt a páromtól is elvárom.
2016. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!