Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el a tanarnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a tanarnőmet?

Figyelt kérdés
Kedvel engem nagyon ez előny:) Szerintetek? 18/l
2016. nov. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Érettségiig sehogy, az állását kockáztatná.
2016. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert találkozni találkozgathatunk nem?
2016. nov. 1. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
A tanárnőd biszex?
2016. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.:)
2016. nov. 1. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi, de a volt ofőm is kedvelt engem, és mégis boldog családanya és szereti a férjét!


az, hogy valaki kedvel valakit, az nem egyenlő azzal, hogy téged akar olyan szinten!


azért elég h..lyén fog kijönni a helyzet, hogy te rámászol a tanárodra, ő pedig lehet, hogy hetero!

2016. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam,hogy attól,hogy kedvel akkor már biztos biszex is.A kérdésem az volt,hogy csábítsam el.Van olyan hetero nő akinek tetszek és volt már dolgom ilyennel,o vele nagyon hasonlítunk,sokat vagyunk együtt.Nekem mindossze az okoz fejtörést,hogy a tanarnőm azt nem tekintem akadálynak,hogy nő.De tanarnovel még nem volt dolgom.
2016. nov. 1. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát figyi, amíg a diákja vagy, addig sehogy, mert kirúghatják érte, addig meg lesz bőven időd kipuhatolni, hogy mi a legrövidebb út a szívéhez...
2016. nov. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:)
2016. nov. 2. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem első körben értékeld át az életed!!! ;)
2016. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mármint?
2016. dec. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!