Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak ti milyen sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti milyen sűrűn szoktatok odamenni csajokhoz bárokban, kocsmákban?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye van ilyen helyen ismerkedni? Mi kell ahhoz, hogy egy lány ennyire felkeltse az éreklődéseteket?

2016. nov. 2. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem járok ilyen helyekre, de ha járnék sem ott ismerkednék. Inkább egy futó mellé állnék be futni. Ő kicsit közelebb állna az értékrendemhez.
2016. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Sacc az kell hozzá, hogy tök részeg legyek.
2016. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: én is futó vagyok, de ettől még járok szórakozóhelyekre is. Kicsit úgy érzem lekezelő volt a hangnemed. Egyébként jóban vagyok válogatott sportólókkal is, és ők sem vetik meg az éjszakai életet, nem értem ennek mi köze egymáshoz. :D
2016. nov. 2. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
1-es, őszintén sajnállak amiért ennyire korlátoltan gondolkodsz.
2016. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha.
2016. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan röhej, mondok neked egy jó példát, amikor vége egy bulinak a lányok 90%-a egyedül ballag haza, nem más lakására kúrni, a wc-be se nagyon tapasztalni hogy mindenki ott kúrna pedig rendszeresen járok bulikba, a fiuk 90%-a egyedül marad buli elejétől végéig. Haggyuk a mindenki k***va meg csajozógép pletykákat, tapasztald meg magad, saját szemeddel 20 buli után, hogy mi a helyzet, a legértelmesebb akár vallásos emberek is járnak ilyen helyekre és isznak is, hozzáteszem részeg ember is baromi ritka!! még kocsmákba is, 99% max beszédesebb...
2016. nov. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előzőt az 1-es válaszolónak küldtem.
2016. nov. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
25%
Egyetértek az egyessel. Szomorú, hogy manapság az az elvárás, hogy mindenki piáljon orrba-szájba.
2016. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nem járok kocsmába, így soha!
2016. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Szinte soha.
2016. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!