Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyire fair, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire fair, ha a párom szakállbeültetést szeretne, de nem akarja, hogy én megnagyobbíttassam a cicim?

Figyelt kérdés

Nagyjából ugyanannyi a költsége a kettőnek. Szerintem felesleges a szakállbeültetése, mert egyébként teljesen férfias, vonzó arca van, csak az arcán (a kis pofi-részeken) nem nő minden ponton, ami őt zavarja, ezért mondtam, hogy ha mindenáron megcsinálja, akkor én is megműttetem a cicim- ami meg szerinte felesleges (mondjuk, szerintem is, de perspektívába akartam állítani). Az önértékelésem rendben van, de azért tény, hogy gyakran örülnék mondjuk egy kosárkányival nagyobb méretnek. Kb annyira van rá szükségem, mint a páromnak a plusz szőrös területekre.


Mennyire fair, hogy a közös pénzünkből a maga hiúságára lazán kifizetne irracionális összegeket, de az én hiúságom meg nem hajlandó támogatni?


Ráadásul úgy, hogy házra gyűjtünk.


És igen, jelenleg ez a legnagyobb problémánk a kapcsolatban, sose legyen nagyobb, tudom.


2016. nov. 4. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szakállbeültetés, holy mother of God...
2016. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetértünk. Mielőtt ezzel előállt, én sem hallottam ilyenről.
2016. nov. 4. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom. Én kopaszodom, zavar is, de nem ültetnék be hajat. Minek? Ezt dobta a gép, ezt kell elfogadni. Tényleg elég furcsa, hogy irracionális összegeket dob erre el. Nyilván neked azért nem akarja, mert veled meg van elégedve, magával viszont nincs. Beszéld meg vele, hogy mind a ketten felejtsétek el ezt a hülyeséget :D
2016. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én leülnék, és megmondanám, hogy pont ugyanannyira van szüksége neki a szakállbeültetésre, mint neked a mellnagyobbításra. Szóval úgy igazságos, hogy vagy mindkettőtökére költötök a közösből, vagy egyikre sem.
2016. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt lenne vége a közös kasszának! Az eddig félretett pénzt felezzük, és innentől minden mást is! Ha ingatlanvásárlásra kerül a sor, a tulajdoni rész a beleadott összeg alapján kerül elosztására.

Aztán mindenki olyan baromságra költi a fizetését, amire akarja!

2016. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem fair. Az igazi kompromisszum az lenne, ha te megcsináltatod a bal melled, ő meg a jobb orcáját.
2016. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ötlet. Én gyűlölök borotválkozni, nem értem miért akarná más, hogy még többet kelljen ilyen dologgal foglalkoznia. :D

Utánanéztem, hajból veszik a szőrt, így meg nagyon furcsán festene a végeredmény, a két szőr nem ugyanolyan.

2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval őt rettenetesen zavarja hogy nem egyenletesen nő a szőr az arcán és szeretne ezen változtatni mert van rá lehetősége és boldogabbá tenné mert tényleges fennálló probléma, erre te azt mondod ,h akkor te is meg akarod csináltatni a melled bár te teljesen el tudod fogadni magad?! Én kopaszodok és valószínű elmegyek hajátültetésre, van amin nem lehet segíteni és el kell fogadni de ez nem az és ha van rá pénz akkor miért ne lehetne segíteni rajta? Tudom lakásra gyűjtötök de itt is tuti van részletfizetési lehetőség. Nem értem miért nem támogatod ebben, amúgy ha csak egy kis területet akar megcsináltatni akkor nem annyira drága mint egy cicinövelés.
2016. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vazz, micsoda problémáik vannak egyeseknek...
2016. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!