Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi lenne egy olyan lányról a véleményetek, aki instagramra profilképnek melltartós képet tesz ki, amin a melle és a hasa látszik?

Figyelt kérdés
21 éves lányról van szó, nincs barátja, eddig úgy voltam vele, hogy elhívnám randizni, de így nemtudom...szerintetek?
2016. nov. 7. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Necces. Mondjuk ez az emberi hülyeség, hogy a bikini az tök oké, a melltartó az ribizlis. Mondjuk nekem az se lenne szimpatikus, hogy direktbe a mellét rakja ki, akár bikinibe, akár máshogy. Ha van egy szép kép, amin mosolyog, és sejtelmesen ott a cici, az teljesen oké. Viszont így én is gondolnék arra, hogy elég pitsa lehet. 23/F
2016. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekelnek olyan lányok, akik lájkokra, mások nyálcsorgatására alapozzák az önbecsülésüket, önbizalmukat.
2016. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en parom se lenne parja egy magamutogatos csajnak.
2016. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Most ezzel mi a probléma? Biztos azért félpucér a profilképén, mert így többen ismerik fel, mint felöltözve. ;)
2016. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vele csak csücsörítős posztolgatós mitzabáltam és kivel gyorsanrakjukfelanetre randijaid lennének ahol a telefon az első, te csak a második lehetsz. Kell ez neked? Gondold át.
2016. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Agyhalottnak kategorizálom be az összes ilyen csökkent képességűt.
2016. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy felszínes, egoista, túl nagyra van a szépségével és közönséges. Most kérdés, hogy ezek téged zavarnak-e vagy nem.

(az megint más kérdés, hogy van olyan melltartós eset, amit még meg tudok érteni... sportmelltartós edzős vagy edzést, alakformálást dokumentáló képek... de gondolom, nem erről van szó...)

2016. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!