Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos, vékony, szép arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, vékony, szép arcú lányként jogosan van igényem jóképű férfira?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, hogy mindenki a saját szintjéhez mérten keresgéljen.

Na most ha a saját szintemen keresgélek, akkor várhatóan be fog támadni mindenki, hogy a kevésbé előnyös külsejű férfiakat miért nem veszem figyelembe.

Miért baj az, ha nem adom lejjebb az igényeimet?


2016. nov. 11. 14:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%
Az elet nem konnyu. Ha neked azok a fiuk tetszenek, akkor veluk kezdjel. Ha meg lanyok ezert tamadnak, akkor mondd meg nekik, ha nekik tetszik, akkor jarjanak ok veluk. Ha meg a fiuk tamadnak erte, akkor mondd meg nekik, hogy szedjek ossze magukat sokkal jobban, es utanna jelentkezzenek.
2016. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van olyan igényének lenni, amilyet csak akar. Ha az igényednek megfelelő jóképű férfiakat könnyedén összeszeded, akkor valószínűleg megalapozott ez a jogod. Ha nem, ha észre sem vesznek, akkor bár a jogod megvan az elváráshoz, de nincs alapja, és csak magaddal szúrsz ki.


Egyébként egyetértek, az igényein ne adjon lejjebb senki csak azért, hogy legyen _valaki_ az életében, ennek ellenére az ilyen "szintek" meg "jogok" számomra kicsit bután hangzanak. Jobb esetben mindenki azzal jön össze, aki megfelel az igényeinek és vágyainak, és aki esetében ez a megfelelés kölcsönös. Így tehát elég felesleges azon aggódni, hogy most jogos-e vagy sem ez az elvárásod.

2016. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
38%

Jogosan várod el akkor, hogy csinos, vékony, jóképű legyen, hiszen te is ezeket tudod nyújtani. Más elvárásod azomban nem lehet, mert te csak ezt a 3 dolgot tudod nyújtani. Vannak tök jól kinéző hajléktalanok, munkamániások, pszichopatåk, tömeggyilkosok, no meg csupaszív emberek(ők szoktak foglaltak lenni). Látod? Még válogathatsz is ;)

30/f

2016. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nincs a felfogásoddal. Mindenki a maga kasztjában, kategóriájában keressen partnert.
2016. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
69%

Semmi gond az elvárásaiddal, simán kereshetsz hasonló felszínes, helyes férfiakat ;)

Én addignl keresek rendes, értékes belsővel rendelkező férfiakat, a szőke hercegeket megtartzatod magadnak.

23 L

2016. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy nem adod lejjebb az igényeidet, mivel hogy jómagam is jóképű férfi vagyok. Bár nekem pl. nem a külső az elsődleges szempont ,amikor egy lánnyal ismerkedem, inkább hogy maga a lány mennyire vonzó számomra. Találkoztam már olyan csajjal aki top modell alkatú volt, de egész egyszerűen nem vonzott, és olyannal is akit sokan cseppet se tartottak szépnek, én viszont teljesen belé voltam esve.
2016. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
32%
# 5 Mennyire igazad van! Kár ilyenekből, mint te van egyre kevesebb. És olyan hulladék nőkből van több, mint a kérdező. Te sem leszel örökre szép kérdező, és utána szívhatod felszínességed :)
2016. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, ugye te összejönnél olyannal, akihez nem vonzódsz? Ha nem, akkor kérlek szépen ne magyarázz!
2016. nov. 11. 15:47
 9/48 anonim ***** válasza:
Ha nem igénytelen akkor igen! Jajj te neked milyen elvárásaid vannak, nincs olyan magasak nekem, mint neked nem a tökéletest keresem, hanem egy nőt akivel jól érezném magam, nem pedig szenvedés lenne. Az egy dolog hogy külsőleg szép, de belül rohadt mond meg mit kezdjek vele a szexen kívül? Ne küzdj ellenem mert alul maradsz kedves felszínes kérdező.
2016. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

És annak mégis mi értelme, kedves 37%-os?

Ja, hogy nálad az az elv érvényesül, hogy lyuk-lyuk csak a keret más?


Nem lesz túl boldog a párkapcsolatod...


Én egy szóval sem írtam azt, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az a lényeg, hogy jóképű legyen!

Néha olvass a sorok között!

2016. nov. 11. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!