Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is vagytok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vagytok úgy vele, hogy miután szakítotok még úgy megosztanátok néha ezt-azt, híreket, élményt, az exetekkel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egy-két exemmel néha még beszélek, de leginkább annyi, hogy boldog születésnapot/névnapot kívánunk egymásnak.
2016. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Fél év után is: igen. Bár nem én akartam, hogy vége legyen, úgyhogy ez nálam annyira nem meglepő.
2016. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl miket? Persze aki egyedul van meg o jobban kesztetest erezhet erre,de aki mar tultette magat es mas parja van nyilvan vele oszt meg mindent.
2016. nov. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Miért tennem? Az ex nem véletlenul lett az, már nem az életem része. Semmi koze a dolgaimhoz, sem nekem az ovéhez.

Persze, vannak, akik ezt nem fogadják el és honapok múltán is zaklatják a másikat... tapasztalat.

2016. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb egy-két hétig a szakítás után még talán igen, mert még nem szoktam meg a helyzetet, hogy a párom már nem a párom, hanem az exem. Utána viszont már nem. Meg szoktam szakítani minden kapcsolatot az exeimmel, közösségi oldalakról is tiltom őket, hogy még véletlenül se lássam mi van velük. :D Úgyhogy utána már semmit nem akarok megosztani velük meg azt sem akarom, hogy ők osszanak meg bármit velem. Felesleges a múltba kapaszkodni. Előre kell nézni. Más párt keresni, és vele osztani meg az élményeidet!
2016. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!