Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiak! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Ti milyen esetben írnátok ilyet az exeteknek? Most erről mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akivel viszonylag rövid (3 éves, de ritkán találkozhattunk)kapcsolatom volt.Rendkívüli módon vonzódtunk egymáshoz és nagyon komolyan kezdtük, de a távolság meg korkülönbség miatt megszakadt a kapcsolatunk.Bár igazából szakítás nem történt.Ő megmondta hogy még nem akar komoly kapcsolatot senkivel, de azt is mondta, ha közelebb lennénk egymáshoz, akkor igen, akkor velem akarna komolyabbat...Nos, röviden összefoglalva nagyjából ez volt az előzmény.annyira nem vesztünk össze, csak sajnos valahogy eltávolodtunk...

Aztán tizenvalahány év szünet után megkeresett (neten), és írtunk pár sort egymásnak.Kedves volt.Amit írt, annak az volt a lényege, hogy felejthetetlen vagyok számára én, és amik köztünk történtek, hogy jó csajnak tart...Közben neki is már családja van.

Nemigazán értem ezt, mire véljem...Persze örülök neki.Számomra ő nagyon fontos volt. örülök, hogy valamilyen szinten folytatódik ez az ismeretség, de nem tudom, hogyan tovább...Most erre mit léphetnék?

Én évekig azt hittem, az a régi vitánk részéről szakítás lehetett, nem akar többet semmit tőlem.Csak nem akart jobban megbántani, szóval azt gondoltam, finoman lekoptatott valamiért.Igaz, pár hónappal azután felhívott és mondta, hogy ami köztünk volt, az azért több volt barátságnál és szeretné, ha megmaradna ez a kapcsolat amennyire lehetséges, de én akkor büszkeségből vártam, hogy majd ő keres máskor is, ha akar valamit.Sajnos nem küzdöttem érte, mert úgy gondoltam, pont a hűségem az, ami taszítja (utólag úgy látom tévedtem..)és úgy gondoltam, inkább hagyom őt, kivárok...Aztán megint hosszú szünet, sok év...És most ez.Nem értem.


2016. nov. 12. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez valami olyan --nosztalgiaféle--vagy: nézzük csak, ki is jöhet szóba? Vagy unja( ő is, bocs) jelenlegi " állapotát".

Sose írnék ilyet, az --exemnek--ha volna:-)20 éve vagyunk házasok.F/41

2016. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van hogy most epp nem boldog a kapcsolataban...
2016. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megdugna újra, ha lehetne.
2016. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Ellaposodott kapcsolat, kósza numera reménye.
2016. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sz*r duma

ne dőlj be

2016. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!