Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félénk velem, miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félénk velem, miközben nagy csajozógép volt? 6éves kapcsolata véget érte után nagy nőcsábász lett, mindenkitt felszedett egy hamar!

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha én komolyabban érdekelném, meg kiirta msnre is hogy "lehet sokáig húzzom de félek"

Nem tudom mit tehetnék 2 szer taliztunk!Azt mondták akik ismerik hogy 1 randin már lekap!De még a 2.nál sem tette!


2010. ápr. 28. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem vártam, csak mondták akik ismerik hogy úgyis lesz csók!Mert kezdeményezni fogja!
2010. ápr. 28. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:
A félénkség jó jel. Aki nem fél, nem sebezhető, az csak játszik.
2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én nagy pasivadász vagyok...:D és 1éve vagyok egyedül,úgy h pasik persze vannak,de semmi komoly...és pont most van valaki,aki nagyon bejön,és képzeld,félek tőle:D félek hogy elrontok valamit,hogy nem fogok neki tetszeni,pedig eddig hatalmas önbizalmam volt,most meg 0

szóval szerintem ez a gond nála is...

2010. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csak sexet akar tőled,meg ilyesmi mer komolyabban érdekled.. nagyon jó jel hogy ilyen félénk,ez azt jelenti hogy tetszel neki...:) gondoolcs csak meg..mikor neked tetszik valaki nagyon,te is zavarba vagy mikor együtt vagytok,és izgulsz meg minden..agy neki egy kis időt! ha majd rendesen együtt lesztek bele jön hidd el:)
2010. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!