Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a barátnőm elérni azt, hogy én szakitsak vele? Miért nem ő mondja ki hogy legyen vége a kapcsolatunknak? Mártir szeretne lenni mindenki szemében? Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Ha például megcsalna én kidobom senki nem okolna engem érte,

de mégis ugy itélem meg hogy azt akarja hogy én szakitsak vele.


2016. nov. 14. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted meg.

Megcsalt, mert már leszarta a fejedet.

Aztán várta, hogy majd kiadod az útját, mert annyi még volt benne, hogy te rakd ki őt, nem ő akart kirakni téged(mert azért hülyén jön ki, hogy megcsal, majd neki áll feljebb).

Erre te leálltál dilemmázni, hogy most akkor mi legyen, holott ő már nem akarja ezt a kapcsolatot, tehát hiába bocsájtasz meg, ez már bukó.

Aztán erre mondta, hogy hallgass az eszedre, mondd te azt, hogy vége.

Egyébként nem csodálom, hogy megcsalt, igazi balek vagy:D

2016. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!