Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog elmúlni ez a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Egy pasi csúnyán átvert és megalázott,én meg megszerettem. Mindennap rá gondolok,sokszor eszembe jut és sírok. Igazából nagyon fáj. Elvette teljesen az önbizalmam ,ismerkedni se akarok,örökre meggyűlöltem a férfi nemet.

Mikor fog elmúlni?


2016. nov. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el az idő minden sebet begyógyít.Hasonló képpen már én is jártam mint most te fél év kellett kb mire kihevertem úgy hogy megjött az életkedvem,1 év elteltével pedig már csak emlék volt ami nagy ritkán jutott csak eszembe :) kitartást!22/l
2016. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1esnel nincs igaza. Az idő nem létezik! Új impulzusok kellenek
2016. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozz olyan dolgokkal amit szeretsz csinálni, sportolj, mozdulj ki. Sokat segít a lelkiállapoton, kevesebb időd lesz az önmarcangoló, fájdalmas gondolatokat pörgetni az agyadban.


És vigyázz, ne ess bele az általánosítás csapdájába!

Ő 1 volt! Nem volt korrekt, megalázott, stb. DE van még sok millió olyan aki ezt nem tenné.

Ha általánosítással élsz, a többit is megmérgezheti! Ami nem korrekt pl. egy olyan új partnerrel szmben, aki tényleg nem olyan...

2016. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En ismerek ilyen lanyt es miota elso pasija elhagyta nem volt meg a kozelebe egy pasi se,ugy kb 6eve ennek mar.A termeszete is sokat valtozott, depis lett es mindenert a pasikat hibaztatja meg a kornyezetet,de o semmiben nem lehet az.Az igazit varja, ilyen hozzaallassal ki tudja lesz e vkije.
2016. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No, mi nyomja a szíved aranyanyám? Add ki magadból a mérged! Miért utáltad meg a férfi nemet?
2016. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazam van ha nincs,nekem az idő múlása sokat segített!! 1 es voltam
2016. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!