Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a pénzes táskereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pénzes táskeresőn (puncs.hu) hány %-a valós a személyeknek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, ez még új lehet... (?)
2016. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom. Nem regisztráltam, mert nem az én oldalam. Csóró vagyok. Kénytelen vagyok hinni a szerelemben.
2016. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Elég beszédes, hogy a képek elérési útvonalában benne van a "dummy" szó. :D pl. www.puncs.hu/assets/upload/dummy/profile_70_sb_5.jpg


Nem mellesleg eléggé stock photo jellegű az összes kép. Véleményem szerint ez valami kamu oldal, és ha igazam van, akkor ez megvalósítja a csalás törvényi tényállását.

2016. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

ezek a puncson tök szép nők...

már csak ezért is kamu

2016. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
minden társkeresőt így indítanak hogy feltöltenek több ezer kamu profilt aztán majd kiderül lesz-e valós felhasználótábor
2016. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1; Tiéd az oldal, és ez itt a reklám helye!

2; Leszarom, mert egy társat találhatsz bárhol, és ha seggfÄj vagy akkor nem találsz sehol. (pénzért sem)

3; Lelketlen emberek kihasználják, hogy vannak emberek akik mindent megtennének hogy legyen egy társuk, párjuk. Ehhez nem kell fizetős oldal, csak a reklámokat használni kell amitől profitja lesz az oldalnak!

4; Engem lépten nyomon ilyen csajok nyaggatnak! Milliárdokkal dobálóznak, és könyörögnek hogy tegyem őket boldoggá! :-)

2016. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:O
2018. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!