Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen magas és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen magas és hány kiló volt a legvékonyabb lány akivel eddig lefeküdtetek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
180 körül volt és olyan 60 kiló.
2016. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

183 centi és 62 kg körül. Azért tudom, mert (nem csak ez miatt) ő volt életem eddigi legnagyobb szerelme is, akivel 2,5 évig voltam együtt.


Csodálatos alkata volt, az biztos. Úristen, a segge, hasikája, csípője, combjai, minden a helyén volt. A melle kicsit lógós volt, de legalább a szép nagyobb fajtából és az is nagyon jól állt.


---


Ja amúgy volt pl 165 cm magas és 48 kg-os lány is. Ő egy másik barátnőm volt régebbről. Talán ő volt a legvékonyabb - Csak olyan furán tetted fel a kérdést és inkább a magasság szó maradt meg belőle (mint az első válaszolónak is), úgyohgy első sorban arra válaszoltam.

2016. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

167cm magas, és kb 50-52 kiló (15 éves lány volt)

És nagyon jó alakja volt, formás volt mindene, karcsú, de ugyanakkor kis puha volt mindene.

2016. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

A 2. vagyok. Amúgy kb így nézett ki alakra, nyak alatt teljesen és nekem nagyon bejött:


[link]

2016. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Anorexiás volt?
2016. nov. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Vékony volt.


Én egy 198 cm magas srác vagyok, 76 kg-os testalkattal. Ha látnál meztelenül, akkor pálcika ember vagyok, akinek látszanak a bordái, vékonyak a karjai és nincsenek vállai. (De amúgy jó kiállásúnak, jóképűnek tartom magam (és mások is engem).)


De nem anorexiás vagyok, csak nem folytatok testedzést, anélkül pedig ilyen természetes testalkatom van, akármennyit is eszek.

Szerencsére ilyenek nőben is vannak BŐVEN és az ilyen adottságok egy nőnek még ezerszer jobban is állnak (a férfiak szemében). Sok nő még a mai fogyasztói kultúra ellenére sem eszik sokat és ez is jó értelemben meglátszik rajtuk.

2016. nov. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Tehát...a koplalás mellett vagy?

A lényeg,hogy hajszálvékony legyen a csaj, ne egyen sokat.

Nekem ez jött le.

2016. nov. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

177/50, de gondoskodtam pár kiló plusszról (jól főzök)

30/f

2016. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem mértem le :D.


"Állj rá légyszíves a mérlegre! Jó! Most nyújtózz ki szépen, megyek a varrócentiért... Remek! És most szépen feküdj az ágyra, kedves, igen, és szépen terpeszbe... JÓ!"


Amúgy alacsony volt, vékony, rendkívül érzékeny, így nem élveztem vele az együttlétet.

2016. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7:

Mármint magam részére? Nem, én sokat eszek. A nő pedig annyit egyen, ameddig szép alkata marad.


Erről a képről dugnék minden nővel egészen 30-ig bezárólag, tehát nem csak a vékony lányokat szeretem:

[link]

2016. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!