Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ő keze lehetett a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ő keze lehetett a dologban?

Figyelt kérdés
Érdekes dolog történt velem. Még az exemmel együtt voltunk, akkor kb fél éve vagy kevesebb. Kaptam egy sms, hogy mikor érek rá levágni a haját. Nem tudom honnan tudta, hogy ezzel foglalkozom. Aztán még 2x irt de akkor már cicának nevezett stb, találkozni akart. Exem felhivta, az illető félrenyomta és irt hogy most nem ér rá ott a férje.. Én arra gondoltam az exem rendezte ezt hogy lássa belemennék-e a mással való ismerkedésbe.. Mert kicsit féltékeny tipus is volt, nem hiába ex, voltak még érdekes dolgai..
2016. nov. 21. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És akkor miért egy nőt rendezett volna?
2016. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár... Kérdezz rá, vagy derítsd ki, hogy ki a csaj.
2016. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1


Nem egyértelmű, hogy ki milyen nemű ebben a magasröptű eposzi történetben. :D

De szerintem a kérdező férfi. Vagy ha nem, akkor biztosan biszexuális csaj, a pasija meg remeg a félelemtől, hogy majd valami bestia elcsaklizza mellőle. :D

2016. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elofordulhat, bar eleg szanalmas huzas.
2016. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj, és az expasim a gyanús. Lehet attól félt, hogy egy csaj nyúl le pedig nem vagyok az.
2016. nov. 21. 10:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biszex.
2016. nov. 21. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezt túl micsodálod.. :D
2016. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha ellenőrizgetnek. Nincs tktkolnivalóm.
2016. nov. 21. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
De ezen kár rágódni, ha már nincs is kapcsolat.
2016. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!