Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok valaki kozelseger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok valaki kozelsegere, ha nem tetszik kulsore?

Figyelt kérdés

Nem erzem azt, hogy szerelmes lennek bele, megis ha nem beszelunk par napig, akkor vagyom ra, hogy beszeljunk. Nem szeretem, megis sokszor elabradozok arrol, hogy milyen lenne vele lenni.

Mi ez?


2016. nov. 21. 10:34
 1/8 anonim válasza:
Gondolom mással se szexelsz ,és vágysz arra ,hogy törődjön veled valaki ,és feltételeztem lány vagy.
2016. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, lany vagyok, es most valoban nincs senkim.
2016. nov. 21. 10:40
 3/8 anonim válasza:
Szerintem adj egy esélyt neki ,ha nem tartod taszitónak később még beleszerethetsz ,bárcsak irántam is éreznének hasonlóan:)
2016. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs romantikus es szexualis toltete az erzesednek, akkor ez szeretet. Nem kell tulbonyolitani. Szereted, ahogy az ember a szuleit, tesojat, baratait szereti.
2016. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egyfajta vágy iránta,szerintem próbáld meg mindenképpen hogy közeledsz hozzá. :) Az eredmény meg majd kiderül,de szerintem tuti pozitív lesz. ;)


Meg lehet később ki is derülne,hogy milyen is vele lenni,sosem tudhatja az ember mit hoz a jövő. :)

2016. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni ilyen,mikor valaki külsőre nem igazán jön be,mégis már csak attól beindulok(szexuálisan),ha rá gondolok.Szerintem neked is a kisugárzása,személyisége tetszik.


Én az ilyen pasiktól megpróbálok távol maradni,mert ha egyszer nem jön be,nem fogok vele járni,hiába a szikra...de ha engedném,hogy közeledjen,tuti belezúgnék,ezt inkább megelőzöm.

2016. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mióta ismered?

2016. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Nagyon szimpatikusnak találok egy férfit, vágyom a közelségére, miközben van párom. A másik férfi nem kéne társnak, nem tudnék beleszeretni.

Magamban arra jutottam, hogy az illetőnek van EGY olyan tulajdonsága, amit a páromból hiányolok. (Minden más téren a párom a "nyerő", tehát egész biztosan nem cserélném le.)

Arra jutottam, hogy próbálom a páromat ösztönözve (nem erőltetve), hogy abban az egy dologban fejlődjön.

A másik férfival pedig max. barátságot (vagy inkább haverságot) tudok elképzelni.

2016. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!