Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem ellenőrizget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem ellenőrizget, kicsit féltékeny ez normális?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolatunk, és most el is kezdett féltékenykedni. Kérdezget merre voltam stb. Múltkor nem volt kedve velem vásárolni jönni, nekem meg lemerült a telefonom közben. Erről szóltam neki, hogy mindjárt lemerülök, addig meg irtunk amig én vásároltam. Igy elvoltam 3 órát magamban vásárolgatva. Mikor hazaértem kiakadt, hogy bajom eshetett volna legközelebb jön velem. Mondom jó, most is nyugodtan birt volna. Kiderült, hogy ő attól tartott mással vagyok. Most meg kamu profilról irt nekem gondolom, hogy lássa visszairok-e idegennek. Ez még normális vagy okkal érzem soknak? Lecsillapodik ha jobban megismer és látja nem vagyok olyan? Előző párja megcsalta.
2016. nov. 21. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, és úgy látom ez csak rosszabb lesz idővel. Szóval azt tanácsolom hogy szakíts, még időben vagy! Legyen eszed! (Még mielőtt nyomkövető alkalmazást telepít a telefonodra, vagy ismerőseid zaklatni kezdi hogy hol vagy és mit csinálsz (ez neked lesz ciki), vagy netán megüt egy vitában mikor neked kell bizonygatni hol voltál....)
2016. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan féltékeny, később még komolyabb bajok lehetnek ebből.
2016. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is volt egy párom, akit előtte megcsaltak. Ő is betegesen féltékeny volt. Talán nem véletlen, hogy az előző kapcsolata így alakult, én úgy látom.
2016. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ikyrn embertol menekulni kell minel hamarabb
2016. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jesszusom, az oke, hogy nem jo, ha valaki feltekeny.


De azert ilyen baromsagot allitani, hogy biztos azert csaltak meg, mert feltekeny volt elegge vicces, kedves 2es, ha neked feltekeny lesz a parod akkor majd megcsalod es elkonyveled magadnak, hogy ez jogos, ha feltekeny volt?

2016. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Előző párja megcsalta." És? Ez mióta jogosítja fel arra, hogy téged büntessen érte?

Hagyjuk már. A féltékenység alapból baromira nem normális dolog, ha meg még nyomozgat is mellé, akkor teljesen egyértelmű, mit kell tenned. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor szépen megmondod neki, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy féltékenykedett és adsz neki még egy (nem több!) esélyt, hogy magába nézzen, de amikor ezt megszegi (mert meg fogja, ebben biztos lehetsz) szépen lezárod ezt a kapcsolatot.

De persze lehetsz naiv idióta is, megvárhatod, amíg eltilt mindenkitől, szép lassan elmarja a barátaid és megfoszt minden személyes szabadságodtól és az önbecsülésedtől, csak épp nem érdemes. A féltékeny embereket kerülni kell, mint a tüzes vasat.

2016. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis húzd meg a határokat.
2016. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a feltekenyseggel kapcsolatban hatarokat kell huzni mar regen rossz....
2016. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak gyanakszol, hogy ő a profil gazdája, vagy lebukott vele ? Ő mondta, hogy féltékeny, vagy "kikövetkeztetted". Marhára nem mindegy ám. Ha meg a vásárlás elhúzódik 3 órát, és elérhetetlen vagy, simán belefér, hogy tényleg aggódott mi van, vagy 1-2 numera neked.
2016. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!