Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne barátnőm, ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm, ha? Több infó lent 21/F

Figyelt kérdés
Az eddigi életem nem volt egyszerű családi gondok, tanulás egyéb lefoglalt és 21 éves "férfi" létemre arra ébredtem, h bszki még nem volt senkim. Kiskoromban nem voltam valami jóképű gyerek és az előbb leírt okok miatt nem is foglalkoztam a "csajozással". Mostanában pozitív visszajelzést kapoka külsőmmel kapcsolatban" jót tett a pubertás, ha leheteztmondani :D, ám én továbbra is eléggé kis önbizalommal rendelkezek és nem érdekelnek a felületes dolgok(sok mindenen keresztül mentem, sok mindent megtanultam eddigi életemben) a lányok nem vesznek komolyan azt hiszik rólam, h én is csak egy tipikus bájgúnár vagyok, aki csak szexet akar, könnyen elegyedek beszélgetésbe, ami szinte mindig olyan természetes, nem szeretem a felesleges beszédet(nem tudom megfogalmazni ezt :D ), szeretnek velem beszélgetni az emberek. Sokat gondolkodtam már, h min kéne változtatnom, de számomra nem megy ez a rámenős és "taktikázós" stílus, kicsit talán művészléleknek mondanám magam, nem is értem magam miért írok ide egyébként, de hátha volt már valaki ilyen helyzetben, fiúk lányok válaszát is szívesen fogadom!

2016. nov. 21. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az élet úgyis eléd sodorja a hőn áhított lelket, nő testében.

(jajj most ezt vedd művészi megfogalmazásnak :))

viccet félretéve, ott van az is, az a lány, aki kell neked, csak még nem találkoztál vele.

2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
haha gondoltam, h valaki vicceskedni fog a művészlélekkel (Y) :'D
2016. nov. 21. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jön majd valaki, csak legyél nyitott!
2016. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!