Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hölgy akit zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templeton Peck kérdése:

Van olyan hölgy akit zavarnak ezek a zene stílusok?

Figyelt kérdés
Nem is feltétlen hangosan meg előtte hallgatnám, hanem szimplán kedvelem őket pld: techno, schranz, industrial hardcore, synth pop, synth punk, hihrg disco, detroit techno, experimental, ambient, klasszikus( R.Wagner, W.A.Mozart) Régóta kíváncsi is vagyok, hogy van-e ami ebből zavarja-e a hölgyeményeket.
2016. nov. 21. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha füldugóval hallgatod engem nem zavarna..
2016. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is feltétlen hangosan meg előtte hallgatnám, hanem szimplán kedvelem őket"


Akkor mi a kérdés? Hallgass olyat, amit szeretsz, nem másnak kell megfelelni. Főleg úgy, hogy az illető nem is hallja őket.

:)

2016. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha hölgyeménynek nevezel, az sokkal zavaróbb.

Mondjuk nem árt, ha van azért valami közös pont pl hosszú autóutakhoz.

2016. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak volt olyan nőszemély, aki azt mondta, hogy mért nem hallgatok rock-ot, mondom de hallgatok, de az is a zztopig terjed effektíve :) Füstös blues rock-ot is azért szeretem tőlük :D
2016. nov. 21. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Én rühellném a zenédet, a klasszikuson kívül mindet szívből gyűlölném, komolyan. Nekem fontos a zene, ha ebben ennyire nem egyeznénk, én azt mondanám, hogy "tüncinnen"
2016. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elég sokat hallgatok klasszikus szóval nyugi :)

Otthon csak az megy, melóhelyen meg a többi.

2016. nov. 21. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekel, hogy ki mit hallgat.
2016. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az zavarna csak, hogy ennyire kategorizálsz.
2016. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "nőszemély" se jobb. Brrr. Tényleg nem érzed hogy ezek tök gáz kifejezések? Kb mint ha egy pasira azt mondják hogy hím vagy kan.
2016. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En nagyon szélsőséges zenéket hallgatok. Egészen a hörgős metalon keresztül, ha ugy van kedvem regebbi rap zenéket ( snoop, dr. Dre, 2 pac, cypress hill) egyéb rock/alternatív zenéket pl. Korn, cure, joy division... De mondjuk skrillexet is kedvelem, suicide commando, laibach, nachtmahr, stb. +80as évek zeneert meg oda vagyok... Kedv függő. Szóval nalam nagyon tag az ízlés... Talan a kifejezetten mai sláger zenéket nem kultivalom annyira.


31N

2016. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!