Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hízlaljam a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hízlaljam a pasimat?

Figyelt kérdés

Pár napja a barátom elég fura dologgal jött elő. Azt mondta, hogy nagyon izgatná, ha hízlalnám őt. Rákérdeztem és olyanokat mondott hogy tegyek elé esténként sok nasit és bíztassam hogy egye. Meg hogy szóljak rá, hogy vegyen magának még kaját. Sőt azt is mondta, hogy akár ténylegesen is etethetném néha. Azt mondja, nagyon izgatja a gondolat hogy hízlaljam és hogy próbáljuk ki pár hétig vagy akár hónapig.


Ez elég fura, nem? Főleg hogy nem sovány a barátom, mert most is kicsit mackós, 182 centi és 83 kiló. Szerintetek miért izgatja ez? Ti már beszéltetek ilyen sráccal?


Erősen gondolkodom a dolgon, szerintem rövid ideig ez talán nem káros, ha ennyire szeretné. Meg azt mondja, vissza is fogy ha szeretném.


Igazából egy 5-10 kilóig még tőlem szedhetne fel, nem azvarna, de furának tartom ezt az egészet.


Mit gondoltok erről? Szerintetek hízlaljam?


25/L



2016. nov. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

hátakkor hízlald :D

ha ezt akarja, és neked is tetszene ha szedne fel akkor hajrá! :)

2016. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha őt Jancsinak hívják, Te meg egy vasorrú bába vagy akkor elég bizarr... :/
2016. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit bizarr, de van akinek ez tényleg bejön.

"182 centi és 83 kiló" Viszont ez még nem mackós, hacsak nem egy tunya, lusta emberről beszélünk akin ez a súly maximálisan zsír formájában jelenik meg.

Ha ez utóbbi az igaz, akkor ha hízik is nem fog visszafogyni, mert túl lusta lesz hozzá és még annyira sem lesz kedve mozogni, mint eddig.

Ezzel a hízlalással csak az a gond, hogy ez egészségtelen táplálkozással működik csak, aminek lehetnek hosszútávú következményei. Nem erlőtetném.

Néha lehet tartani egy ilyen lakomát amikor kicsit kiélvezheti, hogy így viselkedsz vele, de mondjuk havi 1x.

2016. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ebben neki mi a jo??? Eleg fura igeny mindenesetre.
2016. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás??
2016. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is hízlalhatnál:-) Akkor nem csak én vagyok így ezzel. 27/F
2016. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!