Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek parokat, akik egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek parokat, akik egyutt edzenek? Velemenyek?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatom van egy gyonyoru lannyal, aki nagyon torekszik az egeszseges eletmodra. Persze lehet vele enni, vannak ugynevezett csalo etkezesei hetente 1x, pont akkor mutattam be a szuleimnek, Edesanyam fozott, es O egy felelmetes adag marhaporkoltet megevett nokedlivel. De ezen kivul napi 5-6 ezkezes, grammra kimert tapanyagokkal, jar sulyzos edzesre, futni, uszni, spinningre es ezeknek koszonhetoen ugye nagyon csinos is. Raadasul a szobajaban kulon szekcio van a fitness/testepito eletmodnak konyvekkel, poszterekkel Arnoldrol, Mohamed Alirol, Bruce Leerol. Szamomra nagyon szimpatikus es motivalo, ez az eletmod. A minap figyeltem meg, hogy eleg hamar kifulladok a lepcson(nincs lift), luktet a nyakam, es a baratnom allandoan vizzel kerget, mivel nem iszom eleget. O persze 5 mp alatt mosolyogva felsprintel a 3-ikra. Minap ugy volt, hogy felveszem a teremnel edzes utan, de fel oraval hamarabb ertem oda, o meg spinning oran volt. A terem uvegfalu, igy lattam az edzest. Csak pislogtam. Attol elfaradtam, hogy neztem oket, raadasul O az edzovel tartotta a lepest, sot neha kiintegetett, kimosolygott. Aki esetleg nem is meri tekerjem 0:40-re a videoban es nezze kicsit, ja es ok a karemelos resznel meg sulyzot is hasznaltak:

https://www.youtube.com/shared?ci=YTT-EEpVl7o


Nem vagyok elhizva, atlagos testalkatom. De azok utan, hogy a lepcson meghalok, o meg allva biciklizik 1 orat, mosolyogva, egy kicsit kinosnak ereznem a segitseget kerni. Sulyokkal is edz. Mivan ha tibbet bir el mint en? Viszont tudom, hogy nem itelkezne, segitokesz lenne, raadaul nagyon jol magyaraz, ert hozza. Csak ferfikent kicsit nehez, hogy gyengebb vagyok a baratnomnel, nem? A masik, hogy 25 evesen szerintem nem normalis, hogy kifulladok a masodikon, vagy, hogy luktet a fejem, ha lehajolok cipot kotni. Kicsit aggodom az egeszsegemert is. Velemnyek?


2016. nov. 25. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerek.
2016. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Songoku meg a nője

Ramsay és a nője

stb.

2016. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2: Son Goku nem edz a nőjével.


https://www.youtube.com/watch?v=mL1aGyPBZ04

2016. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi párommal nagyon szeretünk mozogni, van, hogy együtt megyünk le futni, amikor együtt vagyunk. (mivel még jelenleg távkapcsiban vagyunk)


mikor összeköltözünk akkor együtt fogunk majd tornázni és mozogni. ő jógázik leginkább mivel jó pár évvel ezelőtt testépítőzött és azt már abbahagyta, én meg inkább erősítek, nyújtogatok és ugrálok.


ő 32F, én 26N


kezd el fokozatosan hozzászoktatni magad a mozgáshoz! mozgásban az élet, ahogy szokták mondani, legyen kitartásod és erőd :)

2016. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2,3 Valaszlok, nem vagom. De mindegyis, ez nem valasz.
2016. nov. 25. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi együtt edzünk a párommal, bár ő kezdte előbb. Én meg hiába sportoltam régen, már régóta semmit nem csináltam és borzasztó gyenge voltam. Megerősödtem.


A spininghez ne mérd magad.. Hidd el, ős sem így kezdte. Én csináltam két féléven keresztül heti 2 alkalommal. Az elején majd megpusztultam a 4. alkalomtól már nem éreztem magam totál szerencsétlennek, utána meg már én is lépést tartottam az edzővel. Nagyon sokat lehet fejlődni benne és te is egészen hamar el tudnád érni ezt, ha mellette megfelelően eszel, megvan a folyadékbevitel, vitamin, stb.


Kérj segítséget tőle, szerintem értékelni fogja, hogy te is szeretnél egy kicsit tenni magadért. De akkor vedd is komolyan! Kérj segítséget pár alkalom erejéig egy személyi edzőtől, aki meg tudja mutatni neked a helyes gyakorlatokat, aztán magad is csinálhatod az ő előzetes útmutatásaival.


Az étkezésben pedig kérd a barátnőd segítségét, el fogja mondani, hogy mit kell tenned.


Az edzésben ha nem magyaráz jól, akkor nem fog tudni segíteni, ezért mondtam, hogy kérj tanácsot edzőtől.


Nekem a párom nagyon jó benne, és ő pontosan el tudta mondani, hogy merre hogyan. Arról nem is beszélve, hogy meg tudta mutatni a nekem megfelelő súlyon.

2016. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ó, de bírnék egy ilyen csajt :( Bezzeg nekem nincs hozzájuk szerencsém.


Ha fel akarod hozni magad a szintjére, az a legegyszerűbb, ha tőle kérsz segítséget, mert ért hozzá. Ha meg nem mersz, mert zavar, akkor gondold át, hogy mennyire is vagy te férfi.

2016. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat annyira kedves utolso, hogy nekem van Te meg almodsz rola.
2016. nov. 25. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
6osnak full igaza van. amúgy meg reneteg videok vannak hogyan kell edzeni stb. vannak kajara mobilos alkalmazasok is ha nem mered tole megkerdezni. de a celszerubb ha megkerdezed ot. szoktam látni párokat kondiban csak tudod a csavo egy agyonpumpalt szteroidos hapsi a csaja meg egy bitang jo no szoval a hapsi szokott a csajnak segiteni. meg van egy edzo is aki a nojevel jar szoval akadnak. en azt mondom minden sport alapja a futas. en nem kezdtem azzal (sajnos) de vegul megertettem hogy az nagyon fontos. egyel tiszta kajakat vitaminokat es mehet a sport. baratnod csak orulni fog neki :)) amugy van itt egy 17 eves csaj aki oda jar edzeni ahova en is es bizony erosebb mint en egy ket gyakorlatba de nem zavar. ha csajom lenne akkor se zavarna hogy erossebb lenne. en ha kezdo lennek a csajom meg pl vegyuk az emlitett lanyt akkor talan meg orulnek is neki hogy tapasztalt legalabb nem kene edzoket fizetnem :D
2016. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ugy 1 oraja elmondtam neki, amit itt leirtam, es a segitseget kertem. Nevetve a nyakamba ugrott es mondta, hogy nagyon boldog, mert neki ez fontos. Megmerte a sulyomat, a testzsiromat, magassagomat, kiszamolta testtomegindexemet, azota meg az uj etrendemet es edzestervemet irja.
2016. nov. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!