Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jövök be egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, mi van a mai lányokkal.


Hűséges lennék, ha lenne valakim

Izmos testem van, gyakran úszom és szertornázom

Kedves vagyok mindenkivel

Értelmes vagyok

Jól fizető állásom van

Ki tudom elégíteni a vágyaikat

Jól el tudok beszélgetni bárkivel

Gitározom, zongorázom, dobolok és gyakran írok verseket, dalokat, olykor prózát

Szeretek segíteni az embereknek

És tízből csak egyszer mondok igazat.


Én nem tudom, mi lehet a gond, kérlek segítsetek. Talán kedvesebbnek kéne lennem?

Minden válasznak nagyon örülnék!!!



2016. nov. 27. 22:52
 1/9 anonim válasza:
Mármint eddig visszautasítottak,vagy csak nem mondták neked,hogy tetszel nekik?
2016. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Is-is.
2016. nov. 28. 02:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs humorod
2016. nov. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt el felejtettem mondani...
2016. nov. 28. 05:10
 5/9 anonim válasza:

Nem szoktál nagyon nyomulni? Mert mi azt sem bírjuk ám nagyon. Lehet, hogy nem veszed észre.

A leírtak alapján ez lehet az egyik baj de esetleg az is hogy tízből egyszer mondasz igazat.

Mert mondjuk kiszemelsz valakit és elkezdesz neki beszélni, már majdnem kijöttök, amikor egy hazugsággal leleplezed magad.

Meg az ismeretségedtől is függhet. Sok barátod/haverod van? És ők kedvesek?

2016. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És tízből csak egyszer mondok igazat.


Amúgy az ilyen kérdésekről beszéltem.. ennek mi értelme?

Kedves Gy.K.?!

2016. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örülök annak, hogy egyesek látnak.


Én is látok, megannyi önsajnáltatót, akik nem azért írják ki az effajta kérdésüket, hogy tényleg előrelépjenek, hanem csak a fenekük legyen jobban kinyalva.


Plusz látom az amúgy segíteni akaró embereket, de mégis... nem vették észre hogy mi a csattanó? Olyan sok jóságot írtam le, kilencet, hogy a tizedik már megbocsátható? Az emberek elég szép része pedig olyan válaszokkal jön, hogy semmit se lehet velük kezdeni.

Divat mostanság megérteni más helyzetét, reálisan látni a dolgokat, meg hát egyáltalán értelmezni az információkat.


Persze alapból nem problémázok ezen, örülök ha valakinek segítek.

Ezt nem is szántam más egyébnek, csak viccnek. A kérdés is az egyéb kérdések - humor kategóriában volt, de áttették, mint látom, mert amúgy nem okoztam volna kiakadást olyanoknak, akik normálisan képesek voltak elolvasni.


Szóval emiatt elnézést, itt már menő gyerekeskednem. :)

2016. nov. 28. 10:40
 8/9 anonim válasza:

A 3. vagyok

Köszönöm hogy magáz. :D

Lehet hogy most tiltanak páran stb...

De el kell hogy mondjam, 14 éves vagyok.

Hozzátenném hogy csak véletlenül találtam a kérdést, és úgy döntöttem, hogy válaszolok rá. Furcsáltam hogy a Humor kategóriában van, de nem törődtem vele. Tudja, vannak olyan emberek akik komolyan vesznek dolgokat, segítenek, aztán meg a kérdező leírja, hogy csak egy vicc az egész.

Próbának jó, de viccnek nem.

Csak ennyi a hozzászólása egy gyereknek.

2016. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7, engem mar semmi nem lep meg, hogy egyesek mennyire nem tudnak értelmezni sem egy kérdést vagy esetleg a választ ...

Mert ez ugye nehanyaknal előfordul , h értelmesen megfogalmazza valaki a megoldást, de a kérdező meg van akadva a sajat mondataiban, gondolataiban es onnan nincs kiút.

Szerintem amugy senkinek nem esett le rajtam kivul a lenyeg.

Szomoru.

6-os voltam.

2016. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!