Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na a történet ott kezdődik, hogy volt egy 3 éves kapcsolatom, voltak gondjaink így a szakítás mellett döntöttünk. A "legjobb" barátnőm egyből szemet vetett és összejöttek. Nagyon fájt. Egy darabig tűrtem aztán még a barátnőm állt feljebb hogy még beszéltünk a volt barátommal, hisz megbeszéltük hogy attól függetlenül a baráti kapcsolat megmarad hisz sokmindenen keresztül mentünk és sokat köszönhettünk a másiknak. A volt barátom rájött hogy hibát követett el így megcsalta velem a "barátnőmet". A barátnőm megparancsolta hogy tiltson le engem mindenhonnan így igazából nem beszéltünk már több mint egy éve. Nekemis azóta új kapcsolatom van. Nagyon boldog vagyok nemis hittem volna hogy ezután a csalódás után még leszek valaha szerelmes. A volt barátom bátyja viszont rám írt tegnap hogy kiez a nő akivel az öcsikéje együtt van, mert én biztos többet tudnék mesélni róla de ő ugy látja hogy egy féreg. Kiderült azon veszekedtek hogy a volt párom megnézte a képeim fb-on. A kérdésem, hogy miért nézegeti? Ő tűnt el és parancsra szakitott meg velem minden kapcsolatot. Ne értsétek félre nem jönnek ujra össze vele, de úgy mint ember sokat gondolok rá hisz első nagy szerelem volt és nagyon jó embernek tartom csak a kedves kis barátnője teljesen kihasználja. Még a bátyja is hozzám fordult segítségért hogy segítsek eltüntetni ezt a lányt a képből de én mondtam nem akarom ebbe belefolyni, plusz nem akarok nézeteltérést a jelenlegi kapcsolatomba emiatt, de azért mindig érdekelni fog, hogy alakul a volt barátom élete. Szerintetek még érdekelhetem a volt barátom? Vagy most mi lehet ez az egész hogy a bátyja is csak ugy feltűnt hirtelen?
2016. nov. 28. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra nincs ötletem, hogy miért keresett meg a bátyja. Arra viszont van, hogy miért nézegette a képeid. Ahogy te is írtad, érdekel, hogy mint ember, hogyan alakul az élete. Valószínűleg ezzel ő is így van. Talán hirtelen előjött benne 1-2 közös emléketek, érzelem, ez ilyenkor normális, főleg hosszabb kapcsolat után. A barátnője meg mindenben a szálkát keresi...
2016. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!