Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy nálam erősebb, izmosabb lányok érdekelnek csak?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy kapcsolatomnak, és ennek kapcsán gondolkoztam el ezen. Mondjuk mivel elég vékony és gyenge vagyok, nem nehéz nálam erősebb lányt találni! :D De minden eddigi barátnőm ilyen volt, valahogy ez jön be.

25F



2016. nov. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz, mert ez jön be....
2016. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vajon miért? Hiszen ez a legtöbb férfinak nem szimpatikus, nem szeretik a náluk erősebb nőket.
2016. nov. 28. 18:14
 3/6 anonim válasza:
82%
Mert nagyon gyenge vagy es mindenki izmosabb nalad de hat ez nemrossz legalabb sok no kozul valogathatsz :D
2016. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D hát azért annyira gyenge se vagyok, inkább csak a rendszeresen sportolók erősebbek nálam. Egyik exem birkózó volt.
2016. nov. 28. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát talán ezért találták ki azt a szólást, hogy "ízlések és pofonok".
2016. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az erősebb nőknek van önbizalmuk, lehet, hogy ezt szereted bennük (a védelmezőt<?> látod bennük).
2017. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!