Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek taktikázzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek taktikázzak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, szintén 22 éves fiúval ismerkedek. Komolyban gondolkozok a fiúval.

Viszont szerintetek ha megbeszéljük, hogy milyen volt a napunk, akkor említsek meg benne fiúkat, fiú haverokat akikkel összefutottam, együtt lógtam aznap vagy inkább ne?

A célom annyi lenne, hogy éreztessem vele, hogy vannak körülöttem fiúk persze én nem úgy tekintek rájuk hogy bármit akarnék tőlük de hát ha kicsit rákapcsolna, ne hogy elveszítsen. (Ő is szokott csajokat megemlíteni, régebbről)


Szerintetek nagyon hülye ötlet?


2016. nov. 28. 18:36
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
Isteneeem....
2016. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy szóba állsz más fiúkkal? Addig amíg nem történik más, semmi gond. Ez az élet rendje, ő is találkozik más lányokkal, de ennek nincs jelentősége.
2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez tudom teljesen gyerekesen hangzik :(
2016. nov. 28. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerekes is. Az ilyen játszmázások soha nem vezetnek jóra, arról meg ne is beszéljünk, hogy nem lehet egy kapcsolatot erre alapozni. Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy az összes ilyen kis trükközgetést, taktikázást, játszmázást azonnal elfelejted, ha komoly kapcsolatot akarsz. Ha valakinek kellesz, erre nincs szükség, akinél meg ilyenre lenne szükség, az nem érdemel meg. Legyél őszinte, és ne csak a szavaiddal, a tetteiddel is. Ismeretlenül is azt mondom, hogy te jobb vagy ennél...
2016. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van.
2016. nov. 28. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne. Légy őszinte és közöld vele, hogy hiába vagy 22, de legbelül még egy tini vagy.
2016. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!