Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a lányoknak a pasijuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a lányoknak a pasijuk ruháját viselni?

Figyelt kérdés
Jószívű vagyok, nem azért írom, de mikor felvesz egy 100 ezer forintos zakómat, haragszom érte. Inkább veszek neki egy ugyanolyat, de hagyja a ruhámat.

2016. nov. 29. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Eszembe nem jutna a párom zakóját viselni... olyan volt már, mikor még nem éltünk együtt, hogy váratlan adódott úgy, hogy nála aludjak, akkor kértem egy pólót tőle. Vagy amikor meleg időben mentem hozzá, de másnap hidegre fordult, kértem egy pulcsit, hogy ne fagyjak meg hazáig.

Ilyen eseteken kívül eszembe nem jutna a ruháit hordani, egyrészt nem az én méretem, másrészt szeretek nőiesen öltözködni.

2016. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Minek vennem fel barmilyet is? Max. szex utan parodizalnam az ingjeben az ilyen "szex utani ing felvevos" jeleneteket :D. De hogy ferfi zakot hordjak... hat, elvesznek benne, meg le esne a vallaimrol :D.
2016. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hehe, jó vicc... mi is múltkor poénkodtunk ezen a párommal, mert majdnem az ő pólóját vettem fel. Kb. elvesznék benne (pedig magasabb vagyok nála kicsit), meg irtó hülyén állna.

De a zakóját eszembe nem jutna magamtól felvennem, maximum, ha kölcsönadná, mert fázok.

2016. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pólót meg pulcsit jó "lopni" tőle, jó illata van, valahogy jobb az anyaga, és jó érzés, hogy az rajta szokott lenni.

Miért veszi fel a zakódat? Ha fázik mikor valahol vagytok, akkor oké, de mondjuk abban nem feszítenék otthon.

Amúgy ha ilyen lazán vennél neki ugyanolyat, akkor miért zavar? :D Baja csak nem lesz, ha meg behúzza, akkor ugyanannyi erővel magadnak is vehetsz egy ugyanolyat. Vagy nem értem, miért haragszol emiatt.... Amúgy neki mondtad ezt, vagy csak itt háborogsz? :D

2016. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, ha más hordja a ruhámat, és más ruháját sem venném fel soha. Nálam ez olyan dolog, minthogy nem mosol más fogkeféjével fogat. Nem mondom neki, nehogy az jöjjön le neki, hogy fukar vagyok.
2016. nov. 29. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez a fő gond, hogy nem mondod neki, pedig zavar. Pedig ha így elmondanád, ahogy itt leírtad, a párodnak illene méltányolnia. De tudod, néma gyereknek...
2016. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom, neked nincs párod. :D Nagyon frusztrált vagy.
2016. nov. 29. 13:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod neki, akkor honnan kéne tudnia? Jesszus...
2016. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg látom, hogy neked van, csak nem értem, hogyan, ha még ilyen alapvető dolgomról sem vagy képes kommunikálni vele... És még te kötsz bele abba, aki válaszol neked.
2016. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 7: Ezt nekem írtad? (6. vagyok).

Van párom, és a kapcsolatunk elején bizony előfordult, hogy nem jelezte, ha valami problémája volt, inkább magában puffogott rajta. Elég zavaró volt, mert azért az ilyesmit lehet érezni... idővel megtanulta, hogy BÁRMIT elmondhat, mert egy JÓ kapcsolat alapja a kommunikáció. És én is jelzem, ha valami problémám van.

2016. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!