Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak sos?

Figyelt kérdés

Párom céges bulin van és sajnos féltékeny fajta vahyok, pedig semmi okom nincs rá.

Mit tehetnék, hogy kibírjam eut az estét anélkül, hogy irogatnék neki hülyeségeket, meg agyalnék?


2016. nov. 30. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki a telót az ablakon.
2016. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezz filmet, tanulj, takarits, csinalj adventi naptarat, tanulj meg 100 szot angolul vagy amilyen nyelven tudsz, vasalj, suss, fozz es mindezek kozben gondolkozz magadon.
2016. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Neked nincs életed? Baromi egészségtelen, ha felnőtt emberként nem tudod magad lefoglalni egy estére. Azért kattogsz ezen, mert unatkozol, mert neked nincs mit csinálnod, és valójában az frusztrál, hogy a párod nélküled is képes jól érezni magát, szórakozni, te pedig nem tudsz nélküle. Keress valami hobbit, amiben elmélyülhetsz, amikor nincs veled, vagy szerezz barátokat, csinálj te is ilyenkor elmenős programot valakivel...
2016. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3.: van életem, tanulok, van rengeteg hobbim, önálló személyiségem.

A bajom az, hogy amikor ilyen "állapotban" vahyok, egyszerűen nem vagyok képes sem a hobbimra koncentralni, sem bármi másra

2016. nov. 30. 19:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire uncsizol, megírhatnád a matek beadandómat. Küldhetem a részleteket?
2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess velünk :)
2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Angolul mennyire tudsz? En is kuldenek egy beadandot :D.
2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Neked az a bajod, hogy alkalmatlan vagy párkapcsolatra. Pont. Ez, hogy ilyen alapszintű bizalom nincs meg részedről a párod felé, nem normális. Mit csinálj? Ülj le egy üveg borral, és gondolkozz. Magadon, a kapcsolatodon, a féltékenységeden.

*rosszindulat off, segítő szándék on*

Tedd fel magadnak - vagy az borosüvegnek - a következő kérdéseket:

- Miért vagyok féltékeny?

- Önbizalomhiányos vagyok?

- Nem érzem magam elég jónak hozzá?

- Ő a hibás, az ő megnyilvánulásaiból érzem azt, hogy jogos a féltékenykedésem?

- Adott-e okot a párom arra, hogy féltékeny legyek?

- Ha nem, miért vagyok még mindig féltékeny, frusztrált p...csa?

- Ha igen, miért nem sikerül tüske nélkül lezárni?

- Miért vagyok vele?

- Szeretem őt? Bízom benne?

- Fordított esetben hogyan tolerálnám, ha ő szenvedne attól, hogy én bulizok egy jót?

- Ha a páromnak szenvedés az, hogy én jól érzem magam, az hogy lehet szerelem?

- Ez szeretet? Vagy birtoklási vágy? A kettő miben különbözik?


Szeretném, ha nem csak felszínesen átfutnád, hanem komolyan átgondolva válaszolnál magadnak ezekre a kérdésekre. (Ezzel meg is lenne a ma esti programod.) Sok sikert!

2016. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8.: semmi szuksegem nincs rosszindulatu kommentekre. Jarok pszichologushoz, pontosan tudom, miert vagyok feltekeny, minden nap teszek azert, hogy jobb legyek.

Valami tamaszra lett volna szuksegem, de ugy latom, itt csak rosszindulatu emberek vannak

2016. nov. 30. 20:00
 10/16 A kérdező kommentje:
Angolul es matekul is eleg jol tudok :D fel tudok ajanlani meg emelt szintu fizika, kemia illetve biologia beadandohoz is segitseget ;)
2016. nov. 30. 20:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!