Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Valszeg sok ilyen kérdés van, de nem tudok mit csinálni. Van egy lány aki nagyon tetszik, de tényleg. Az ember érzi azt, hogy ha valaki annyira szimpatkus neki nyilván főleg külsőleg, hogy bárhonnan felismeri még akkor is ha soha nem beszélt vele egy szót se. Ezzel a lánnyal gyakran reggelente szoktam egy buszon utazni, amely mindig tömve van. Nem tudom a nevét, se azt hogy mit tanul, pedig órákat kerestem már face-n így sajnos ott sem tudok ráírni. Az egytlen dolog ha élőben próbálkoznék valamivel, de mivel mindig rengetegen vannak ez biztosan nem fog menni. Annak idején mikor így élőben próbálkoztam elsőként egy lánynál megbizonyosodott, hogy még 4 szem közt is zavarba jöhetnek és vereség a vége. Arra is gondoltam, hogy adok neki valamilyen cetlit valamilyen szöveggel mondjuk mikor leszállunk, de nem tudom ez az óvodás próbálkozás mennyire észszerű. Lányok ti mit tennétek ilyenkor? Srácok van akinek már jött be ilyen? Nyilván semmit nem tudok róla azt sem, hogy van-e valakije, de tényleg nagyon szimpatikusnak tűnik, már ha csak abból kiindulok, hogy nincs belebuzulva a telefonjába. Manapság ez nagyon gyakori, akármi is vele az embereknek a célja. Nálam tényleg ritkán van az, hogy valaki ennyire megfog. Minden normális ötletre nyitott vagyok.
2016. nov. 30. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda és, mondd el hogy már többször láttad, lenne-e kedve meginni valamit veled valamikor. Számcsere. A cetli egy vicc. Szedd már össze a tökeidet, nem szoktam szemetelni de ahogy odaadnád ledobnám. Egy férfi legyen férfias, magabiztos, határozott. Nekem ezek a legfontosabbak egy férfiben. Nem kell túlgondolni, túlbonyolítani.
2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit egyetemre járunk mindketten. Nem tudom pontosan hány éves, de olyan 19-20 lehet.
2016. nov. 30. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valamilyen ürügyet, amivel beszédbe elegyedtek. Nem ilyen leszólítós dumát, mert attól sok nő menekülőre fogja, még akkor is, ha amúgy szimpatikus lennél neki. Pl. mittudomén, ha utánad száll fel, megnézed, mi van abban a megállóban, és amikor felszáll, rögtön megkérdezed, hogy ne haragudj, szoktál abban a pékségben vásárolni? Lehet ott brióst kapni? Vagy bármivel, de tényleg. A segítséget, tanácsot kérő embert senki nem szokta elutasítani. Légy kreatív. És mivel minden nap találkoztok, ebből elindulhat valami. Következő nap már ismerősként üdvözölheted, rámosolyoghatsz és lehet a végtelenségig fokozni.
2016. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyetem, legjobb... közös téma egyből megvan. csak meg kell szólítanod szitutól függetlenül, aztán mehet egy sulis téma, utána meg bármi :)

és persze a randirahívás a végén :)

2016. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szitutól függően* :D
2016. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már próbálkoztam úgy, hogy a kiszemelt lányt udvariasan leszólítottam és megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni valahova, mert szimpatikusnak tánik, de nem volt sikeres a próbákozás. A lányt kb minden nap láttam, mert egy iskolába jártunk így volt időm átgondolni, hogy mit tegyek. Heteket rágódtam rajta minden nap és egy reggel odaléptem. Ott helyben nem utasított vissza csak később mikor még egyszer rákérdeztem facebook-on, hogy lenne-e kedve. Rosszul esett, legalább ott helyben megmondta volna, hogy nem nagyon érdekli a dolog. Na most itt nem tudom mikor lenne rá egy megfelelő alkalom, de a buszon biztos nem. Szerintem egy olyan helyen ahol tényleg tömve van az egész egy deka hely nincs az rettenetes. Ha valamilyen barátnőjével vagy akárkivel van az se fog menni. Ha tudnám, hogy kicsoda és facebook-on megtalálnám előnyösebb lehetne?
2016. dec. 1. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
okés. akkor elhívni nem kell, csak beszélgetés legyen :)
2016. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!