Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így könnyebb lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, ami nagyon nagy érzelmekről szólt, de szakítottam mert a pasi agresszív volt. Megismerkedtem egy másik sráccal akivel nagyon jól elvagyunk, ő teljesen más mint a régi srác, sokkal jobb fej. A régi folyamatosan vissza akar szerezni, és arra gondoltam, hogy szeretnék vele egy amolyan "búcsúéjszakát", hogy le tudjam tényleg zárni, de ezt neki nem mondanám, mármint hogy ez az utolsó... Az új barátomnak nem mondanám, szerintem ennyi még jár nekem. Szerintetek így könnyebb lenne lezárni?
2016. nov. 30. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Jah, szuper egy félrelépéssel és hazugsággal indítani egy új kapcsit. Hajrá.
2016. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Úgyis lefekszel vele már eldöntötted!! Akkor minek kérded? Remélem lebuksz!!
2016. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aranyos vagy😂,amúgy még nem döntöttem el
2016. nov. 30. 22:14
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az új pasi puhány az ágyban?
2016. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát, értem miért vert az előző.
2016. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem puhány, nincs vele semmi gond
2016. nov. 30. 22:17
 7/29 anonim ***** válasza:

"szerintem ennyi még jár nekem."

Itt mondtad ki,hogy eldöntötted!

Vigyázz két szék közül nehogy a földre ess

2016. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ezzel még nem döntöttem el, különben ha eldöntöttem volna nem hiszem hogy kiírom a kérdést... Nem fogok a földre esni ,de aranyos vagy hogy aggódsz 😚
2016. nov. 30. 22:27
 9/29 anonim ***** válasza:
6%

Vesztenivalód nincs, ha jó volt a szex a volt barátoddal akkor hajrá. Lesz 1-2 kellemes órád! ;) Én szeretek volt partnerekkel szexelni.


N.

2016. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinald. Undorito feregk***rva viselkedes, amire keszulsz. Ha meg ennyinek erzed magad, akkor ne reklamozd itt, es ne keseritsd normalis sracok eletet ezzel. Remelem, tobbre tartod magad, minthogy egy aggressziv farok uritolyuka legyel. Ennel azert "erdemeltess", mar magaddal egy csoppet tobbet.
2016. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!