Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolkozom azon, hogy miért nem tetszem nekik.

Dolgozom, zenélek járok szórakozni stb. Stb. tök sok oldalú embernek tartom magam és mégsem kellek senkinek ha néha napján valakinek megtetszem egy hosszabb beszélgetés után ő sem keres többet mi lehrt velem a baj?


2016. dec. 2. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha az első benyomás alkalmával a kinézet és viselkedés nincs rendben, akkor nagyjából buktad is a dolgot. Elég ritkán érdekel valakit ezek után, hogy milyen sokoldalú vagy.
2016. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talan probalj jobban kezdemenyezni, legy figyelmes es udvarias, de tudj oszinte is lenni jopofizas helyett. Nem tudom...nincs valamilyen baratod, bizalmasod, csaladtagod akitol ezt megkerdezhetned?
2016. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy elég konzervatív vagyok ilyen szempontból és szeretem a nőket különlegesnek tekinteni amilyenek valojában ezért kedves vagyok velük előre engedem őket mindenhol stb. stb.

Próbálkoztam az ellenkezőjével hogy bunkóbb vagyok es miegymás. Az jobban bejött nekik. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond. Csúnyának sem tartanak (nem nem édesanyám mondta) idősebb lányoknál sikeresebbnek érzem magam pedig 22 éves vagyok.

2016. dec. 2. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne mond már, hogy van akinek bejön a bunkózás, mert ezt nem hiszem el.
2016. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig van, legalábbis az én szemszögembol valaki aki oltogat és szóban "bántalmaz" egy nőt én azt bunkónak tartom. Vokt már barátnőm nem egy nem kettő volt komolyabb, komolytalanabb, de ezt nem értem miert nem megy.
2016. dec. 2. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Több olyan lányt ismerek, akinek bejön, mint akinek nem. Nem hit kérdése a dolog, hanem tény.
2016. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mit értetek a bunkó viselkedés alatt? Konkrét példát szeretnék.
2016. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Megiszunk valamit kérdés helyett egy flegma hozz egy sört sokszor jobban összejött.
2016. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a bunkó pasi jön be nekünk, hanem a normális. Nekem is van egy ismerősöm, aki ilyen túl "kedves" meg formális, a hideg is kiráz tőle. A barátom is előreenged, bár ha nem, akkor sem érdekel, mert ez szerintem ma már senkit sem érdekel, attól még kedves és nem bunkó
2016. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, vagyis rosszul is meg nem is.

Inkább ugy fogalmaznék hogy ha nem mutatom látszatát egy lánynak hogy kell nekem akkor nagyobb sikerem van, viszont nekem kell az az érzés amikor valaki magamért szeret egy éjszakásat (ahol nem számit a belső a jellem az ber személyisége és annak a mélysége) tudnék összehozni de hidegen hagy komolyabb kapcsolatra vágyom. Lehet rossz nöket kozelitek meg?

2016. dec. 2. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!