Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, szerintetek mi az a határ érzelmesség terén, ami még jól áll egy férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ha egy férfi nem mutat egy kis érzelmet sem, akkor az ugyebár elég negatív egy nő szemében, viszont az is, ha mindenen elsírja magát.

Mivel minden nőnél máshol van ez a határ, ezért kíváncsi lennék, hogy nálatok mi az, ami még szimpátiát vált ki, és mi az, ami már taszító számotokra.

Mennyire legyen romantikus, miben nyilvánuljon meg, mi az a szint, ami még nem "nyálas" kategória.



2016. dec. 3. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a "Könny és takony" című brazil szappanoperán tíz percenként elsírja magát, az már mindenképp taszító, nőben is, férfiban is. Legyenek érzelmi, tudja (merje?) azokat kimutatni, szavakkal kifejezni, de ne legyen érzelgős.
2016. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon szeretem, ha a párom romantikus, még nem tapasztaltam olyan szintet, ami nekem túl sok lett volna. Imádom a virágokat, az apró kedveskedéseket, a szerelmes leveleket- adni és kapni is.

Volt már, hogy a párom veszekedés után sírt előttem, nem látom ettől kevesebbnek. Szerintem ha indokolt a sírás, nincsen gond vele.

2016. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés párod van. :) Az én utolsó kapcsolatomban pl exbarátnőm nem tolerálta ha elsírtam magam. Hozzáteszem nagyon ritkán fordult elő, mert bár érzelmes és romantikus típus vagyok, de a sírás nem áll közel hozzám. De amikor mégis arra került sor, akkor el lettem mondva mindennek, mert ki mertem mutatni az érzéseimet.
2016. dec. 3. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Az én barátom eddig kétszer sírta el magát előttem, de többször mondta, hogy otthon, egyedül még sírt is elkeseredésében. Nem romantikus filmen hatódott meg, hanem tényleg nehéz élethelyzetben volt. Nekem ez teljesen rendben van, semmi kivetnivalót nem látok benne. Amikor a jelenlétemben sírt, akkor átöleltem, és vigasztaltam, és még csak azt sem mondtam neki, hogy ne sírjon.
2016. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!