Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt a mellkasomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a mellkasomban? És mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki t nagyon kedvelek, de csak, mint barátot. Azaz kedvelem, de nem annyira, hogy összejöjjek

Amúgyis párkapcsolatban van. Mindig, ha meglátom őket együtt a mellkasomban totál hülyén érzem magam

Nem vagyok féltékeny, és nem is vagyok irigy.

Akkor meg miért???


2016. dec. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert, ha tetszik- ha nem !? A szíved hozzá húz!
2016. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kötődsz hozzá érzelmileg, még ha nem vallod be magadnak sem.
2016. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat pörögsz a témán, ez viseli meg a szíved. Relax, man, relax!
2016. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vallod be magadnak, hogy szereted...
2016. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, csak kedvelem. Vagy talán az vonz hozzá, hogy ha kitolásból elérném, hogy lépjen félre velem, akkor talán bebizonyíthatnám, hogy milyen álszent is a kapcsolatuk?

Lehetek ennyire rosszindulatú? Általában én vagyok az, aki kihasználnak, és eldobnak. Amúgy eddig kb. kétszer flörtöltem vele, és az tis viccből. Mindketten tudtuk, és úgy is kezeltük

Jól érzem magam a társaságában, de csak ennyi.

2016. dec. 3. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

A nők gonoszak és irigyek néha... és a női irigység nagyon undorító formákat tud ölteni.

Milyen alapon kontárkodnál bele mások kapcsolatába? Milyen jogon ítéled meg, hogy mennyire valódiak az érzelmeik? Külső szemlélőként mi közöd hozzá?

Egyébként ilyen gondolatokkal te nem vagy a barátja, az biztos. Csak tönkre akarsz gonoszságból tenni egy kapcsolatot, mert fáj, hogy neked nincs...

2016. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem, kitolásból lépjen félre veled:))))))))

Egyszerűen, szeretnél vele lefeküdni. Akkor hajrá, mi tart vissza?

2016. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Csak annyi, hogy ez nem így van.
2016. dec. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!